Jump to content

E90/E91-mici secrete


IulianC

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Salut! Am tot citit, dar nu am gĂŁsit detaliile care ma intereseaza pt moment, poate ma ajutati voi. As vrea sa schimb becul pt poziție, doar becul. Vreau sa se vadĂŁ mai puternic lumina din angel eyes. Este posibil sau trebuie sa schimb tot sistemul? Mentionez ca am un E90 din 11/2005. Edited by Catastu
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rog un admin sĂŁ facĂŁ curĂŁțenie pe acest forum..ĂŽn aceastĂŁ secțiune .Aici sunt mici secrete sau lucruri interesante nu cum se schimbĂŁ bercurile la mașinĂŁ, pentru asta existĂŁ alte secțiuni .

Am vrut sĂŁ vĂŁ arat cĂŁ la seria 3 2011 când ating butoanele se schimbĂŁ postul de radio, cred cĂŁ sunt cu touch sau ceva..MĂŁ gândesc cĂŁ nu au cum sĂŁ fie toate defecte .Deci nu apĂŁs pe ele doar trec cu degetul peste ele și se schimbĂŁ posturile de radio .Video aici : https://youtu.be/Bb8KyZeu23Y

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uau ce descoperire.... acele butoane sunt facute in asa fel sa poti vedea cei ai salvat pe el..fara sa schimbi postul de radio....

Poti salva adrese pe navigație...si multe altele.

 

DacĂŁ tu știai asta foarte bine .Sunt destui membri pe acest forum care nu sunt atotcunoscĂŁtori ca tine .ĂncercĂŁm și noi sĂŁ mai ĂŽnvĂŁțĂŁm lucruri noi .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Buna ziua, sper ca postez corect, si daca nu o fac, eu chiar am crezut ca aici trebuie.

Daca ma poate ajuta cineva cu o carte tehnica pentru un 320, an 2011. Din nefericire acesta este in franceza si nu inteleg decat preopozitiile. Multumesc anticipat!

Nu știu Daca acum se mai poate, dar acum câțiva ani, cand am avut si eu nevoie, am facut o solicitare pe site-ul bmw România si am primit acasĂŁ, gratuit, cartea tehnica in format digital.

Ăncerca poate primesti si tu

Link to comment
Share on other sites

Nu știu Daca acum se mai poate, dar acum câțiva ani, cand am avut si eu nevoie, am facut o solicitare pe site-ul bmw România si am primit acasĂŁ, gratuit, cartea tehnica in format digital.

Ăncerca poate primesti si tu

 

 

Da ...si pe mine ma intereseaza, o sa incerc pe site.

Multumesc de info.

 

Cu prietenie,

Hadrian

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Salut, mi-am cumpĂŁrat de curând un BMW E90 din anul 2006 și am o problema cu portbagajul, nu se deschide când ĂŽncerc sa-l acționez manual.Cand dau de pe butonul din telecomanda merge dar nu ĂŽntotdeauna.Ma puteți ajuta cu o pĂŁrere sau un sfat????
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.