Jump to content

nou venit pe forum


ALIN_850i

Recommended Posts

Ce discutie haioasa... :)

 

- "La ce pret o dai?"

- "Nu e de vanzare"

- "Da' totusi, zi un pret"

- "19.000"

- "Da merci, mai bine cumpar din Germania, ca iau 2 in banii astia!"

 

 

:bashwall: :unsure: :blink:

 

ALEX LAZEANU:

 

Poate nu ai sesizat un mic aspect: NU E DE VANZARE!! <_<

Link to comment
Share on other sites

Ce discutie haioasa... :)

 

- "La ce pret o dai?"

- "Nu e de vanzare"

- "Da' totusi, zi un pret"

- "19.000"

- "Da merci, mai bine cumpar din Germania, ca iau 2 in banii astia!"

 

 

:bashwall: :unsure: :blink:

 

ALEX LAZEANU:

 

Poate nu ai sesizat un mic aspect: NU E DE VANZARE!! <_<

Atat ma ajuns pe mine ana acum. Cum ai inteles si tu nu e de vanzare, e mai mult decat o masina pentru mine.

Link to comment
Share on other sites

10000 e una ca lumea in germania

de ce trebuie sa te duca dublu nu stiu

si nici nu prea fuge mare lucru

 

 

Pai cumpara una d-acolo..... si poate o faci sa si fuga... (acum, poate intelegem acelasi lucru prin ,,fuga,,.. poate nu)

De ce te rogi de om sa ti-o vanda?

A ajuns la banii astia probabil avand grija de ea, sau pur si simplu atat considera el ca valoreaza masina. Asta e, iti convine, scoate banu, daca nu, lasa omul in pace si gata.

Link to comment
Share on other sites

10000 e una ca lumea in germania

de ce trebuie sa te duca dublu nu stiu

si nici nu prea fuge mare lucru

sunt acrii rau de tot strugurii, nu ???

daca era vreo 6-7000 masina asta era de mult vanduta la vreun prieten de-al lui, nu te astepta pe tine sa ii faci propuneri pe forum nu crezi ?

si daca nu fuge, atunci zau, de ce il deranjezi pe om cu intrebari...du-te si ia-ti m3 din germania pe 5000 si gata , ca nemtii le dau si gratis . e criza si nu mai au astia bani de benzina la m-uri

Edited by mihai20
Link to comment
Share on other sites

In curand voi pune poze noi pentru ca o duc la vopsit;am ales si culoarea rosu ferrari Formula 1. Voi pune poze si cu interiorul masinii.

Scuza-ma ca intreb dar bijuteria asta necesita revopsire sau vrei tu sa aibe culoarea Rosso Ferrari?

Este totusi o masina de colectie iar revopsirea ii scade valoarea.

 

Dar daca e musai..........succes. Asteptam poze!

Link to comment
Share on other sites

7.4 au suta primele modele cu cutie automata si asta acum 50 de ani

Acum si un diesel mai destept are performantele astea si fuge 250

Stai linistit ca oricum mai am un bmw mai puternic asta era doar de hobby

Ma duc in germania ca am gasit una in berlin chiar acum sambata

Iar costurile de inscriere nu trebuie sa fie 10000 daca te duce putin capul

Link to comment
Share on other sites

7.4 au suta primele modele cu cutie automata si asta acum 50 de ani

Acum si un diesel mai destept are performantele astea si fuge 250

Stai linistit ca oricum mai am un bmw mai puternic asta era doar de hobby

Ma duc in germania ca am gasit una in berlin chiar acum sambata

Iar costurile de inscriere nu trebuie sa fie 10000 daca te duce putin capul

 

exact sunt peste 15.000 euro costurile de inscriere

Link to comment
Share on other sites

Am impresia ca unii nu inteleg ce inseamna seria 8 si ce trebuie pt a avea unul... Ar trebui sa se documenteze inainte sa arunce cu balarii . Pana la urma ...orica manelist isi poate lua un bmw ...asta nu inseamna ca stie ce sa-si ia ...

Seria 8 nu este masina de liniuta... si nici supercar de duminica... !!! E o masina de nobili . Asta inseamna caracter ! Sa mergi repede si in siguranta la confort maxim si cu imagine la superlativ .

Asa ca sper ca nu toti indienii sa-si ia seria 8 ...

Apoi , ideea nu este "cat baga la ora" sau cat consuma...un GT nu se adjudeca dupa criteriile astea ... Dimpotriva ! <_<

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am impresia ca unii nu inteleg ce inseamna seria 8 si ce trebuie pt a avea unul... Ar trebui sa se documenteze inainte sa arunce cu balarii . Pana la urma ...orica manelist isi poate lua un bmw ...asta nu inseamna ca stie ce sa-si ia ...

Seria 8 nu este masina de liniuta... si nici supercar de duminica... !!! E o masina de nobili . Asta inseamna caracter ! Sa mergi repede si in siguranta la confort maxim si cu imagine la superlativ .

Asa ca sper ca nu toti indienii sa-si ia seria 8 ...

Apoi , ideea nu este "cat baga la ora" sau cat consuma...un GT nu se adjudeca dupa criteriile astea ... Dimpotriva ! <_<

 

daca imi permiti....iti dau si eu dreptate.....! unu la mana...o masina mai in varsta cu performante decente si aspect vizual impecabil face mai multi bani decat orice alt GT din ziua de azi.....2 la mana : masina asta le face pe toate...din pacate toti s-au stricat de cap si incep sa faca GT-uri diesel,cand o masina sport trebuie sa iti incante urechile cel putin cu un V8 , normal :daca vrei sa ai tot tacamu. E o masina de colectie...sper ca ma sustii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.