Jump to content

vand replici m6-18 + gume iarna nexen rulate 800km


Recommended Posts

vand replici m6-18 + gume iarna nexen rulate 800km.dimensiuni jante 8jx18, et20.dimensiuni gume- 235/40-18.le am cumparat pt un m3 e92 dar mi am dat seama ca nu folosesc aceasta masina iarna asa ca le vand.600 euro.nu mai pun poze deoarece arata ca noi sunt impecabile atat jantele cat si gumele
Link to comment
Share on other sites

vand replici m6-18 + gume iarna nexen rulate 800km.dimensiuni jante 8jx18, et20.dimensiuni gume- 235/40-18.le am cumparat pt un m3 e92 dar mi am dat seama ca nu folosesc aceasta masina iarna asa ca le vand.600 euro.nu mai pun poze deoarece arata ca noi sunt impecabile atat jantele cat si gumele

upp

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
sunt interesat de ele, merg pe e46?

Mi-am achizitionat si eu acest model pentru e46 dar am fost informat ca trebuie sa aiba ET-ul minim 35 ca sa mearga pe E46. Ale mele sunt ET35 si nu am probleme,nu ating. Pretul este super ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
le iau eu cu cauciucuri cu tot dar pune o poza macar sa vad exact cum arata -crissu2008- id meu

o sa pun si poze.am fost putin plecat.cine este interesat, e mai usor la tel 0744 76 44 05.jantele le am luat noi anul trecut la fel si cauciucurile,in mai putin de 1000km cat am facut ele nu s au uzat deloc

Edited by bogdanstoica18
Link to comment
Share on other sites

Merg pe E 39?

da.merg.le-a probat un prieten de al meu acum o saptamana si urmeaza sa stranga bani pt ele.pina atunci primul venit, primul servit

 

am 4 caucicuuri 235 40 R17 ca noi toate 3.

la 200euro toate 4

daka te int.. anuntama

vreau sa le vand rotile.multumesc oricum pt oferta

 

am uitat sa spun am si prezoane pt rori

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.