Jump to content

Recommended Posts

Am fost acrosat intr-o parcare de un golf cu asigurare la firma generali....dupa efectuarea formelor cu firma de asigurari, am primit o lista cu service-urile cu care au decontare directa, existand insa si posibilitatea sa merg la alt service autorizat pe care il aleg eu, sa-mi fac reparatia si apoi cu factura sa-mi recuperez banii sau sa se deconteze societatile intre ele...intrebare...a mai beneficiat cineva de un service cu care colaboreaza asigurarile generali ?...si ce imi puteti recomanda....sau la ce service care au conditii bune de vopsit...(.caci practic am de vopsit doar bara fata si aripa stanga...nimic de reparat)...pot merge ?....multumesc anticipat pentru orice sfat
Link to comment
Share on other sites

eu am casco la generali. am avut o problema de tinichigerie pentru care am deschis dosar. am reparat intr-un service, pe banii mei si apoi le-am dus factura si devizul. mi-au dat doar partial banii inapoi, pe motiv ca devizul service-ului nu respecta costurile din programul folosit de ei (audatex). chestia asta nu mi-au spus-o de la inceput.

asa ca e mai bine, cred, sa folosesti un service agreat de ei.

Link to comment
Share on other sites

eu am casco la generali. am avut o problema de tinichigerie pentru care am deschis dosar. am reparat intr-un service, pe banii mei si apoi le-am dus factura si devizul. mi-au dat doar partial banii inapoi, pe motiv ca devizul service-ului nu respecta costurile din programul folosit de ei (audatex). chestia asta nu mi-au spus-o de la inceput.

asa ca e mai bine, cred, sa folosesti un service agreat de ei.

Multumesc pentru informatie o sa merg la ei sa vad intre ce tarife trebuie sa ma incadrez.....

Link to comment
Share on other sites

service agreate generali : karo grup service s.r.l. ; king euroservice s.r.l. ; arian motors s.r.l. ; neste international s.r.l. ; radacini s.r.l. ; onu multitrade s.r.l. ; lowe auto grup ; auto mitcony s.r.l. ; auto luck s.r.l. augsburg international ; general service; mg vega impex/carlux rom ; timas s.r.l.
Link to comment
Share on other sites

service agreate generali : karo grup service s.r.l. ; king euroservice s.r.l. ; arian motors s.r.l. ; neste international s.r.l. ; radacini s.r.l. ; onu multitrade s.r.l. ; lowe auto grup ; auto mitcony s.r.l. ; auto luck s.r.l. augsburg international ; general service; mg vega impex/carlux rom ; timas s.r.l.

 

 

La ONU ...daca sunt cei din spatele targului Autovit ..mai exact la Rin hotel ...nu ai ce sa cauti !..Vopsitoria jalnica ...am revopsit si revopsit pana m-am plictisit !

 

De augsburg am auzit ca au vopsitorie buna !..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.