Jump to content

Angel eyes ccfl, e36,e38,e39,e46


HID

Recommended Posts

Aceasta reclama comerciala a fost negociata si publicata cu acordul administratorilor bmwclub.ro. Continutul mesajului precum si responsabilitatea comerciala sau legala, apartine exclusiv autorului mesajului.

Autorul mesajului face o reducere de 18 euro pentru membrii forumului, de la 90 euro la 72 euro.

 

Kituri complete angel eyes , ccfl , care se vad si pe timp de zi .

 

Pret ptr membrii forumului 72 euro per set de 4 inele

 

post-518-1122925667_thumb.jpg

 

Aceasta reclama comerciala a fost negociata si publicata cu acordul administratorilor bmwclub.ro. Continutul mesajului precum si responsabilitatea comerciala sau legala, apartine exclusiv autorului mesajului.

Autorul mesajului face o reducere de 18 euro pentru membrii forumului, de la 90 euro la 72 euro.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pentru E46 facelift...ceva disponibil ? :blink:

35948[/snapback]

 

 

Cam intr-o luna si ptr face lift . Crezi ca este diferenta mare intre modelele vechi si face-lift ?

 

 

Diamentrul exterior este de 133 mm, la cele pe care le am acum. Ce diametru au oglinzile face-lift ?

Link to comment
Share on other sites

Cam intr-o luna si ptr face lift . Crezi ca este diferenta mare intre modelele vechi si face-lift ?

Diamentrul exterior este de 133 mm, la cele pe care le am acum. Ce diametru au oglinzile face-lift ?

35950[/snapback]

 

 

Nu am toate informatiile , dar banui ca diferenta intre kituri , este doar de elementele de fixare . In rest este posibil sa aiba acelasi diametru cu E 46 vechi

Link to comment
Share on other sites

Din cate stiu nu merg pe ambele modele de faruri,dar se poate sa ma insel !

Oricum,cand primesti,trece-ma pe lista !

 

Montajul implica vreo modificare ireversibila asupra farului ?

35952[/snapback]

 

 

Totul este reversibil . Se pot demonta fara a lasa urme . Inelele se monteaza cu clipuri din plastic .

Link to comment
Share on other sites

si cat costa sugestia asta? :blink:

 

au niste cruci pe ele sau vad eu aiurea la ora asta?

35957[/snapback]

 

 

Cred ca se pot indeparta . Nu le vad rostul nici eu , si nici aspectul nu il inteleg .

 

Sugestia mea costa cam mult : 200 usd , set complet . Se potrivesc cu mici adaptari si la e 34 .

Link to comment
Share on other sites

Gata m-am hotarat, cand se pot monta?

35982[/snapback]

 

 

Eu sunt din Cta .

 

Kitul este de tip "plug and play " . Sa il instalezi tu singur acasa , fara scule speciale . Daca simti ca nu poti sa o faci singur , ii arati instructiunile unui electrician si sigur ti le va monta .

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt din Cta .

 

Kitul este de tip "plug and play " . Sa il instalezi tu singur acasa , fara scule speciale . Daca simti ca nu poti sa o faci singur , ii arati instructiunile unui electrician si sigur ti le va monta .

35986[/snapback]

 

Eu sunt Ialomita/fetesti. Deci as putea veni usor pana acolo.... Cu toate ca 90% din timp stau in buc ca aici lucrez/ activez :blink: Poate peste vreo saptamana te contactez sa vedem cum ne intalnim !

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt din Cta .

 

Kitul este de tip "plug and play " . Sa il instalezi tu singur acasa , fara scule speciale . Daca simti ca nu poti sa o faci singur , ii arati instructiunile unui electrician si sigur ti le va monta .

35986[/snapback]

Merg pe mana ta, asa verific si oferta, plus ca sunt groaznic ca 'meseriash', nu-mi las masina pe mana mea. Sigur ajung pe la C-ta saptamanile urmatoare, da un mi cu nr de tel, sau vin intr-o zi in cursul saptamanii, imi fac de drum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.