Jump to content

Recommended Posts

Acum ceva vreme, mai exact prin 26 ianuarie am zis ca am o emblema de spate de E39, in stare foarte buna de vanzare...

Userul quicksilver a zis c-o ia el, dupa nenumarate negocieri...deoarece dadusem si eu bani pe ea, nu era s-o dau pe gratis, ca ieseam in pierdere, si si asa e criza..<_<

Si, ne-am inteles la suma de 50 de lei...transportul l-am platit eu. Aici a fost o greseala a mea, ca nu am pus cu plata la ramburs, dar, pe net parea baiat de treaba si nu sunt genu' sa pun pret mare pe bani...

I-a venit emblema, banuiesc ca a si montat-o...

I-am dat un pm sa-l inttreb cand imi trimite banii, si mi-a raspuns ca l-au sunat de la Politie ca cica i-au gasit emblema lui ce i-au furat-o hotii...:) Mi se pare incredibil de ridicol asa ceva, dar nu asta conteaza...Mi-a spus sa-i mai dau ceva timp, sa vada ce rezolva cu Politia...

Buun...ll-am mai lasat vreo 3 saptamani, poate chiar o luna...timp in care n-a zis nimic.

I-am mai dat vreo pm-uri in care il intrebam de bani, si n-a mai raspuns...

 

NU ma interesau banii in mod special...

 

Asa ca am scris acest review despre acest user, poate ii va folosi vreodata cuiva, care vrea sa-i vanda sau sa cumpere de la el ceva...

Nu vreau sa-l cataloghez neaparat ca tepar, insa, nu e prea departe de acest termen...

 

PS : Ar trebuie facuta un fel de sub-sectiune a acestui 'forum', nu numai cu firme, ci si cu useri...pentru actiuni de genul celei de mai sus (sper ca cat mai putine)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

buni baietii aia de la politie... sa te sune ca ti-au gasit o emblema pe care nici macar nu ai reclamat-o furata <_<

 

o fi dat comanda la "baietii buni" de-o emblema ?

 

Cred ca avea nr de la masina inscriptionat pe ea de a stiut politia ca e a lui :bashwall: :unsure:

Asta e ..mai sunt si oameni de genu asta pe forum!urat din partea lui :)

Link to comment
Share on other sites

E din judetul Ialomita...

Evident ca nu fac eu scandal pentru 50 de lei, dar m-am gandit sa scriu aici sa vedeti cu cine probabil veti avea de facut afaceri...

Deja mi-e sila de oameni din astia fara cuvant....

Link to comment
Share on other sites

E din judetul Ialomita...

Evident ca nu fac eu scandal pentru 50 de lei, dar m-am gandit sa scriu aici sa vedeti cu cine probabil veti avea de facut afaceri...

Deja mi-e sila de oameni din astia fara cuvant....

si esti la inceput....sa vezi pe la 35 in sus ce si cum...la 16 nici mustata nu s-a format... <_< :)

Link to comment
Share on other sites

Tot e bine ca ai patit-o cu o suma mica.

 

De acum, cand o sa fie vorba de mai multi bani, o sa stii cam ce trebuie sa faci si ce nu.

 

Cat despre ala cu teapa de 50 RON...nici nu stiu daca e cazul sa imi fie sila sau mila de el.

Link to comment
Share on other sites

hahahaha...ti-am zis ca ma tot amana aia de la politie..si ca sa nu iti spun mereu..acelasi lucru..nu am mai raspuns..asteptam zica aia ceva..dar wow..:bashwall:) e mai ceva ca la banca...cu listele alea...de rau platnici...daca te agiti asa..da-mi un pm cu adresa ta..si iti trimit faimosii 50 de lei!:unsure:)

 

acum se da smecher la prieteni ca si-a luat emblema de la reprezentanta cu 100 lei

:blink:) aolooo...tare asta...nu ma gandeam la chestia asta..poate ai facut dastea..si stii cum se procedeaza...sa ma inveti si pe mine!:blink:))

 

Asta dovedeste caracterul lui...il fac 50 de ron...:)

Da aia cu emblema gasita de politie a fost belea, am ras juma' de ora...<_<

si nu ai dc sa razi..pt ca nu stii toata povestea..stau intr-un oras relativ mic..si nu mi-a fost furata doar mie..au fost furate multe..si cand am fost la politie..mi le-au si aratat...dar din pacate nici pana in ziua de azi..nu mi-a fost data inapoi...trimite adresa..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.