Jump to content

tapiterii auto si imbracare volan piele


Daryku

Recommended Posts

Tapiterii auto din piele naturala calitatea 1 preturi incepand de la 600e.Imbracam in piele orice tip de volan. CUSATURILE SUNT EXECUTATE EXACT LA FEL CA CELE ORIGINALE. SI DEMONTAM VOLANELE SAU PRIN FAN CURIER. PRET 150 LEI tel. 0741053907 mess darykuvl Edited by Daryku
Link to comment
Share on other sites

Tapiterii auto din piele naturala calitatea 1 preturi incepand de la 600e.Imbracam in piele orice tip de volan. CUSATURILE SUNT EXECUTATE EXACT LA FEL CA CELE ORIGINALE. SI DEMONTAM VOLANELE SAU PRIN FAN CURIER. PRET 150 LEI tel. 0741053907 mess darykuvl

 

locatia?

Link to comment
Share on other sites

cat costa scunele fata si bancheta spate la un e39 doar astea in piele gri !

in piele naturala 500e si piele ecologica 200e

 

Executam tapiterii auto din piele naturala, cat si piele ecologica pt orice tip de autoturism,orice tip de culoare disponibil si combinatii.preturi incepand de la 250e.Imbracam volane in piele sau reconditionare piele uzata pret 150 lei

Link to comment
Share on other sites

Tinand cont de faptul ca acet topic NU este la bursa , ci la Intretinere auto , asta inseamna ca este pentru ajutorul co-forumistilor si nu neaprat pentru profitul cuiva , astfel incat scriu si eu acest post .

Se gaseste in targ la Vitan kit de imbracare in piele a volanului , PIELE , nu vinilin , la 40 ron . Kitul este bulgaresc , o cutie de plastic rotunda care contine mansonul volanului din piele impaturit , acul pentru "cusutul" mansonului si ata de croitorie , speciala pt piele . Sunt doua marimi , una pt volane mai mici , gen Logan si altele pt volane mai mari . Eu am vazut in 2 culori , negru si gri , eu mi-am luat negru si cu ajutorul tatalui mi-am imbracat volanul in piele . Il am de aprox 3 luni , se mentine ok si cred ca a meritat "investitia" .

Pielea este cu gaurele mici , nu uniforma , ca cea din poze si cu putina rabdare si pricepere eu zic ca merita banii cu prisosinta . Pe viitor daca sunt curiosi si doritori am sa incerc sa fac poze , dar numai la cerere .

V-am spus de asta ca sa ajut pe cine este interesat si poate nu-si permite sa dea mai mult , sau care pur si simplu prefera sa-si lucreze singuri si cu putini bani masina . Eu NU vand si nu castig nimic din asta , sa nu interpretati gresit !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tinand cont de faptul ca acet topic NU este la bursa , ci la Intretinere auto , asta inseamna ca este pentru ajutorul co-forumistilor si nu neaprat pentru profitul cuiva , astfel incat scriu si eu acest post .

Se gaseste in targ la Vitan kit de imbracare in piele a volanului , PIELE , nu vinilin , la 40 ron . Kitul este bulgaresc , o cutie de plastic rotunda care contine mansonul volanului din piele impaturit , acul pentru "cusutul" mansonului si ata de croitorie , speciala pt piele . Sunt doua marimi , una pt volane mai mici , gen Logan si altele pt volane mai mari . Eu am vazut in 2 culori , negru si gri , eu mi-am luat negru si cu ajutorul tatalui mi-am imbracat volanul in piele . Il am de aprox 3 luni , se mentine ok si cred ca a meritat "investitia" .

Pielea este cu gaurele mici , nu uniforma , ca cea din poze si cu putina rabdare si pricepere eu zic ca merita banii cu prisosinta . Pe viitor daca sunt curiosi si doritori am sa incerc sa fac poze , dar numai la cerere .

V-am spus de asta ca sa ajut pe cine este interesat si poate nu-si permite sa dea mai mult , sau care pur si simplu prefera sa-si lucreze singuri si cu putini bani masina . Eu NU vand si nu castig nimic din asta , sa nu interpretati gresit !

 

 

frate mai erau piele daia de volan de avea niste corzi si inconjurai volanu cu ele...de avea tata mare pe dacie....frate hai sa fim seriosi

Link to comment
Share on other sites

Imagineaza-ti ca am vazut si din aia " de avea tata pe Dacie " , dar eu ma refer la altceva . Iti repet ca nu am scris ca sa-ti fac tie anti-reclama , ci ca sa ajut pe cei interesati .

Dan98 nu trebuie sa mergeti in Bulgaria pentru astfel de kituri de piele pt volan , ci se gasesc in targ la Vitan , am mai spus asta ( si castravetii sunt buni <_< ) . Nu sunt cercuri care se pun pe volan , si nici nu se "leaga" cu sfoara , ci se coase exact ca in poza acelui volan de mai sus si este piele !

Link to comment
Share on other sites

Imagineaza-ti ca am vazut si din aia " de avea tata pe Dacie " , dar eu ma refer la altceva . Iti repet ca nu am scris ca sa-ti fac tie anti-reclama , ci ca sa ajut pe cei interesati .

Dan98 nu trebuie sa mergeti in Bulgaria pentru astfel de kituri de piele pt volan , ci se gasesc in targ la Vitan , am mai spus asta ( si castravetii sunt buni :) ) . Nu sunt cercuri care se pun pe volan , si nici nu se "leaga" cu sfoara , ci se coase exact ca in poza acelui volan de mai sus si este piele !

 

 

Off-Daca dai un search pe net afli cum se repara si o cutie de viteze automata,dar nu mi-as baga niciodata mainile,aici nu vorbim de schimbat un bec,e adevarat ca poti incerca dar daca nu-ti place tot la un meserias vei ajunge! <_<

Link to comment
Share on other sites

Eu m-am gandit ca fiind un club auto , din 10-20 de persoane macar una-doua are o mica afinitate spre lucruri de migala si ar putea sa-i iasa din manute ceva frumos si de care toti sa fie multumiti , dar nu va stiu , desi as dori si nu stiu ce faceti voi cand va intalniti <_< .

Am sa incerc sa pun ceva poze in zilele urmatoare , sa va faceti o idee despre ce vb eu .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Incerc sa atases cateva poze ... sper sa mearga .

Da , nu este perfect , este si putin intr-o aprte , dar ... nu conteaza imaginea , urmeaza-ti instinctul <_< , l-am instalat in 15 min , poate ca altii reusesc mai bine dar pe mine chiar nu ma intereseaza atat de mult asezarea , cat faptul ca a fost ieftin si super-ok .

 

Pai de ce sa stergi topicul ??? Nu este la bursa , este la intretinere , imbunatatiri ... topicul asa cum am observat mai sus NU este al lui , ci al tuturor , al lui ar fi fost daca era la bursa , dar nu este acolo ...

post-25240-1240158060_thumb.jpg

post-25240-1240158079_thumb.jpg

post-25240-1240158091_thumb.jpg

Edited by marius_eugen
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pentru volane va recomand un tip care e super priceput. Acesta este site-ul lui unde gasiti o gramada de lucrari facut de el: http://ghebriel.ds4a.com/

 

Este din Craiova si doar daca aveti drum pe acolo va poate rezolva. Sau sa-i trimiteti volanu si vi-l trimite inapoi. M-a costat 200 RON pt un volan de 4 spite pt Audi dar a iesit suuuuper. Merita toti banii

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.