Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Donez un debitmetru cu tot cu corp, un bandou bara fata, o curea de accesorii parca Gates...

 

toate sunt pt e46 fl diesel, 150 cp.

 

predare personala..

 

0720113810

 

Pe mine ma intereseaza bandoul bara fata, daca este cel de pe colt, pe partea soferului. Al meu e sifonat.

 

Multumesc,

Link to comment
Share on other sites

- geam far original zkw, s-a cojit lacul daca ati mai auzit asa ceva. se poate smirghelui fin am inteles si dat un strat de lac si arata ca nou .. asa am auzit

 

REGULI:

 

- Nu trimit in tara, nu ma deplasez nicaieri, doar predare personala in sector 6 Bucuresti

- Le dau la cine are nevoie acum de ele, nu la cei care fac un hobby din a lua lucruri care poate o sa le trebuiasca candva..

- Rezervarea se face cu reply pe topic ca sa vada ceilalti cine a fost primul urmat de mesaj privat cu numar de telefon

 

;)

Salut

 

As dori eu geamul de far. Lasa'mi un nr de tel pe privat.

 

Merci

Link to comment
Share on other sites

Pe mine ma intereseaza bandoul bara fata, daca este cel de pe colt, pe partea soferului. Al meu e sifonat.

 

Multumesc,

vreau eu debitmetru daca mai este valabil anuntul!!

merci anticipat!

 

Donez un debitmetru cu tot cu corp, un bandou bara fata, o curea de accesorii parca Gates...

 

toate sunt pt e46 fl diesel, 150 cp.

 

predare personala..

 

0720113810

 

vreau eu debitmetru daca mai este valabil anuntul!!

merci anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Am vandut e46-le ieri si am facut un pic de curatenie...

 

mi-au ramas:

 

- trim / ornament / rama schimbator impecabil - pentru 4 geamuri electrice - titan 2 (sau matt chrom nu sunt sigur) varianta plastic vopsit in aluminiu din fabrica

- trimuri usi fata + spate - titan 2 (sau matt chrom nu sunt sigur) varianta plastic vopsit in aluminiu din fabrica

- geam far original zkw, s-a cojit lacul daca ati mai auzit asa ceva. se poate smirghelui fin am inteles si dat un strat de lac si arata ca nou .. asa am auzit

 

REGULI:

 

- Nu trimit in tara, nu ma deplasez nicaieri, doar predare personala in sector 6 Bucuresti

- Le dau la cine are nevoie acum de ele, nu la cei care fac un hobby din a lua lucruri care poate o sa le trebuiasca candva..

- Rezervarea se face cu reply pe topic ca sa vada ceilalti cine a fost primul urmat de mesaj privat cu numar de telefon

 

;)

 

Trim-urile pleaca la Bmwgsp

Geamul l-a luat setefeu

 

Nu mai este nimic de actualitate

Link to comment
Share on other sites

Am de dat niste clante de usi (STG + DR, cu tot cu butuci, mufe intregi) si un contact. Plus o cheie pentru toate. Provin din dezmembrari, eu nu mai am nevoie de ele. E34/E36.

As vrea eu clantele. Sau cel putin cea de la sofer. Nu stiu de ce nu pot sa iti trimit PM...

Edited by Taz
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.