Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Dau prag de E46 dreapta, Black Saphire.

Are câteva zgârieturi pe partea de sub mașinĂŁ, dar a fost vopsit integral peste ele recent.

Predare personalĂŁ ĂŽn București, zona Dristor.

 

Mâța din pĂŁcate nu pot s-o dau.

 

http://i.imgur.com/yVSegFG.jpg

http://imgur.com/MukGYmP

 

Salut , vreau eu pragul , al meu este crapat. Iti la las mesaj in privat.

Link to comment
Share on other sites

Donez grila centrala aer e46. in stanga sus are o mica crapatura. nu stiu daca se vede in poza

stalpi e46 gri deschis, fata spate. Stare destul de buna, murdari. Cei din fata au clipsul de intrat in bord crapat. Cei de pe spate au cateva urme de adeziv pe ei ca am vrut sa ii lipesc dar pana la urma mi-am luat altii.

 

Daca e cineva interesat PM. livrez doar in titan in fiecare zi incepand cu ora 20:00

post-51123-0-23327800-1428267968_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru prag.

 

Și eu pentru emblemĂŁ. :-)

 

Donez grila centrala aer e46. in stanga sus are o mica crapatura. nu stiu daca se vede in poza stalpi e46 gri deschis, fata spate. Stare destul de buna, murdari. Cei din fata au clipsul de intrat in bord crapat. Cei de pe spate au cateva urme de adeziv pe ei ca am vrut sa ii lipesc dar pana la urma mi-am luat altii.Daca e cineva interesat PM. livrez doar in titan in fiecare zi incepand cu ora 20:00

 

De curiozitate, mi-a zis cineva cĂŁ pentru a schimba stâlpișorii pe fațĂŁ trebuie dat jos parbrizul. Mânca spanac sau e adevĂŁrat?

Link to comment
Share on other sites

Donez grila centrala aer e46. in stanga sus are o mica crapatura. nu stiu daca se vede in poza

stalpi e46 gri deschis, fata spate. Stare destul de buna, murdari. Cei din fata au clipsul de intrat in bord crapat. Cei de pe spate au cateva urme de adeziv pe ei ca am vrut sa ii lipesc dar pana la urma mi-am luat altii.

 

Daca e cineva interesat PM. livrez doar in titan in fiecare zi incepand cu ora 20:00

 

Salut, daca mai este valabil am eu nevoie, ca a mea nu stiu de la ce este crapata. Mersi frumos.

Link to comment
Share on other sites

De curiozitate, mi-a zis cineva cĂŁ pentru a schimba stâlpișorii pe fațĂŁ trebuie dat jos parbrizul. Mânca spanac sau e adevĂŁrat?

Spanac:)) Probabil ti s.a spus asa pt ca tipul a avut parbrizul schimbat si aia i.or fi dat cu adeziv si pe ei caz in care, ori ii tai, ori ii rupi ori dai jos parbrizul

Link to comment
Share on other sites

ce poze sa pun?capota merge cat de cat daca dai o mana de chit pe ea a fost lovita in coltul stanga fata,usa sofer e ruginita in coltul fata(cel dinspre botul masinii) teoretic un tinichigiu bun o rezolva,hayonul are rugina la lampile de la numar din nou teoretic merge.azi iau masina ,daca nu le-au aruncat la fier poate fac poze.e de lucru la fiecare element,ca si culoare sunt titansilber dar nu conteaza din moment ce ambele au nevoie de reparatii. Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

ce poze sa pun?capota merge cat de cat daca dai o mana de chit pe ea a fost lovita in coltul stanga fata,usa sofer e ruginita in coltul fata(cel dinspre botul masinii) teoretic un tinichigiu bun o rezolva,hayonul are rugina la lampile de la numar din nou teoretic merge.azi iau masina ,daca nu le-au aruncat la fier poate fac poze.e de lucru la fiecare element,ca si culoare sunt titansilber dar nu conteaza din moment ce ambele au nevoie de reparatii.

Am inteles. Capota m-ar interesa, de aceea eram curios sa o vad, poti sa imi lasi un PM cu numarul tau? Mersi frumos.

Edited by patulea.adrian
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.