Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Hop Âşi eu....

Donez:

1. Sticla far E 46 NFL dreapta...e un pic mĂŁtuitĂŁ, dar mai merge....cine e interesat o sĂŁ ĂŽi fac Âşi niÂşte poze

2. Semnalizãrile laterale, cele de pe aripã, nu cele de lângã far.....(sunt galbene), la fel de E46 NFL

 

 

urmeaza sa le trimit la Geo Serban.... si sticla si semnalizarile....

Link to comment
Share on other sites

"donez pt e39 '96-'00 ....stopuri 3 seturi, 2 ceasuri de bord pt diesel, casetofon, piesa lonjeron stg pate noua ornamente interoare crom, tapiterie porbagaj pt modelul cu bankete rabatabile.......mai multe nu mi aduc aminte"

 

 

 

mai sunt ceasurile de e46 diesel?

ma interesau pe mine....

Link to comment
Share on other sites

donez un amortizor capota fata eu am cumparat 2 si era defect numai unu daca poate ajuta pe cineva din timisoara il dau cu placere gratis daca nu cine il vrea plateste transportul .

Capota de la ce model ? daca e de e36 m-ar interesa pe mine.

 

 

Nu doneaza nimeni capota... doar AMORTIZORUL de la capota...

Link to comment
Share on other sites

daca userul codmedia nu doreste doar telescopul de capota, mi-ar prinde bine mie ca ale mele sunt obosite si nu prea mai vrea capota sa stea deschisa. si da, daca se potriveste la e36.

nu ma intereseaza decat telescopul...dar ca sa stiu daca se potriveste la capota mea am intrebat de pe ce masina e :)

Link to comment
Share on other sites

Guest NSL_BIX
salut si multumesc! doresc doar ornamentele de interior si compartimentul de scule daca mai are sculele aferente ( mie mi au disparut cateva pe la spalatorie cred) restul pieselor pot merge la ceilalti colegi. pe seara o sa iau legatura cu colegul sa vedem cum si unde ne int. o zi buna

 

 

de unde sculele aferente?.....sunt la masina mea...

 

deci la TOM pleaca trimurile

 

DEBE CT... 1 set stopuri, casetofon, intreriorul de porbagaj...

 

COBRELU... casetofon e36

 

BLITZU...1 bord e46 benzina

 

....................contactati-ma in PM

 

 

 

au mai ramas (1 ceasuri bord de e46 diesel, lojeron stg spate nou oem).......

Edited by NSL_BIX
Link to comment
Share on other sites

Eu vroiam unul din borduri daca era de E39 dar daca zici ca sunt de E46 banuiesc ca nu au probleme cu pixelii asa ca poate sa le ia cine doreste.

 

In schimb am observat ceva in pozele atasate de tine, bucata de ornament din portbagaj, cea care acopera magazia de Cd-uri, daca este de E39 am nevoie de ea. Eu nu am avut magazie din fabrica dar mi-am montat dupa ce am cumparat masina si am usita aia fara spatiu pentru cd-changer si in plus am montat un amplificator pentru subwooferul oem si il tin pe afara ca abia am inghesuit magazia in spatele usitei si nu mi-a mai ramas loc si pentru amplificator, cu usita aia ar fi perfect.

 

Asta doar in cazul in care renunta T0M sau DebeCT la acel ornament pentru ca ei au fost primii!

 

Multumesc!

 

http://img594.imageshack.us/img594/6742/dsc05223.jpg

 

Asa arata la mine cu amplificatorul pe afara :) .

 

http://img94.imageshack.us/img94/991/picture398c.jpg

Gabrieleee... eu nu am o asa extraordinara mare nevoie exact de piesa care iti trebuie tie, ci doar am acea catifea tocita. deci initial mai pot tine in starea in care e. piesa respectiva va ajunge la tine. succes cu alte proiecte care le ai :)

Link to comment
Share on other sites

Guest NSL_BIX
salut si multumesc! doresc doar ornamentele de interior si compartimentul de scule daca mai are sculele aferente ( mie mi au disparut cateva pe la spalatorie cred) restul pieselor pot merge la ceilalti colegi. pe seara o sa iau legatura cu colegul sa vedem cum si unde ne int. o zi buna

 

 

de unde sculele aferente?.....sunt la masina mea...

 

deci la TOM pleaca trimurile

 

DEBE CT... 1 set stopuri, casetofon, intreriorul de porbagaj...

 

COBRELU... casetofon e36

 

BLITZU...1 bord e46 benzina

 

....................contactati-ma in PM

 

 

 

au mai ramas (1 ceasuri bord de e46 diesel, lojeron stg spate nou oem).......

 

 

 

ASTEPT ADRESELE....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.