Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

 

valabile

0744 706 537 begin_of_the_skype_highlighting              0744 706 537      end_of_the_skype_highlighting

se ridica din Bucuresti cartier Berceni.

piesele 5 si 15 au ajuns la @Lucian, sa le foloseasca cu placere.

 

mai sunt plasticele care maschiaza locul unde este proiectorul si un semnal alb.

Link to comment
Share on other sites

Donez 2 bielete directie pt e46 in stare excelenta, fara gram de joc. Am schimbat toata directia la un e46, plus aceste bielete chit ca nu era cazul.

De preferat cineva din apropiere, nu prea am timp de umblat pe la curieri.

 

Sfat: va recomand sa va luati noi dar daca cineva e constrans le poate folosi linistit. Niciodata nu am fost adeptul pieselor SH la directie si frane.

Link to comment
Share on other sites

donez un amortizor capota fata eu am cumparat 2 si era defect numai unu daca poate ajuta pe cineva din timisoara il dau cu placere gratis daca nu cine il vrea plateste transportul .

Salut, mai ai amortizorul?

:twoup:

Link to comment
Share on other sites

Donez un electromotor caruia ii lipseste pinionul. Se potriveste pe motoare M20. Mentionez ca eu l-am cumparat "de bun" dar nu l-am probat niciodata deoarece mie mi-a trebuit doar pinionul lui pentru un "mic" proiect. Poate este util cuiva caruia ii trebuie electromagnetul sau doar motorul din interior... in poza este cel din dreapta

http://img4.imageshack.us/img4/2282/dscf0136l.th.jpg

 

De asemenea donez un pinion care mi-a ramas de la electromotrul meu (motor M44)

Lista masinilor echipate cu electromtorul de pe care provine pinionul: http://bmwfans.info/parts/catalog/12411740379/

http://img18.imageshack.us/img18/5561/dscf0127x.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pompa cu cilindru pentru ambriaj BMW SERIA 3 E36 pentru modele 318 318is 318ti 320 325 325is 328 M3 si Z3

21526758829 (Input cylinder clutch)

fabricant FAG (dotarea pe original) - data jos de pe un 318is

cred ca trebuie putin reconditionata, pentru ca e luata putin de rugina

Link to comment
Share on other sites

Pompa cu cilindru pentru ambriaj BMW SERIA 3 E36 pentru modele 318 318is 318ti 320 325 325is 328 M3 si Z3

21526758829 (Input cylinder clutch)

fabricant FAG (dotarea pe original) - data jos de pe un 318is

cred ca trebuie putin reconditionata, pentru ca e luata putin de rugina

 

 

daca esti sigur ca e buna si pe 2.5-ul de pe E34 (motor M50B25) o vreau eu...daca nu....nu

Link to comment
Share on other sites

pe E34 nu stiu ce sa zic... daca dai search pe realoem cu codul pompei, nu iti da compatibilitate decat cu masinile care le-am enumerat eu

daca te hotarasti si o vrei saptamana viitoare ti-o aduc pentru ca o am la curte la tara

 

P.S: motorul asta s-a pus si pe 325 la inceput, insa nu stiu cum e la cutia de viteze

Edited by cobrelu
Link to comment
Share on other sites

pe E34 nu stiu ce sa zic... daca dai search pe realoem cu codul pompei, nu iti da compatibilitate decat cu masinile care le-am enumerat eu

daca te hotarasti si o vrei saptamana viitoare ti-o aduc pentru ca o am la curte la tara

 

P.S: motorul asta s-a pus si pe 325 la inceput, insa nu stiu cum e la cutia de viteze

 

eu nu am de unde sa aflu deci daca nici tu nu poti afla cu certitudine mai bine le las pentru cineva care are pisica si are nevoie

Link to comment
Share on other sites

pe E34 nu stiu ce sa zic... daca dai search pe realoem cu codul pompei, nu iti da compatibilitate decat cu masinile care le-am enumerat eu

daca te hotarasti si o vrei saptamana viitoare ti-o aduc pentru ca o am la curte la tara

 

P.S: motorul asta s-a pus si pe 325 la inceput, insa nu stiu cum e la cutia de viteze

 

eu nu am de unde sa aflu deci daca nici tu nu poti afla cu certitudine mai bine le las pentru cineva care are pisica si are nevoie

o sa ti-o aduc si ii faci o proba :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.