Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Donez 4 fete de usi pentru E46. Arata foarte bine, nu sunt zgariate sau rupte.

 

 

Conditii:

Sunt din Cluj-Napoca si prefer sa vina cineva sa le ridice personal fara sa pierd timpul pe la posta sau curier.

Fetele de usi le iau eu. Sunt din Zalau, dar saptamana asta ajung la Cluj. Da-mi un nr. de telefon pe PM. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Daca nu le ia colegul, te scap eu de ele.

Mult mai potrivit ar fi sa spui ceva de genul "Daca nu le ia colegul, as fi bucuros sa le pot lua eu".

Reflecta mai bine realitatea, si nu lasa impresia ca i-ai face tu un mare favor ca-l scapi de ele :) .

Link to comment
Share on other sites

Mult mai potrivit ar fi sa spui ceva de genul "Daca nu le ia colegul, as fi bucuros sa le pot lua eu".

Reflecta mai bine realitatea, si nu lasa impresia ca i-ai face tu un mare favor ca-l scapi de ele :) .

 

Dap, ai dreptate, am formulat gresit. Dar, eu cel putin, consider ca daca le-a pus aici se incurca putin de el. :)

Oricum chiar daca n-am scris as incerca sa returnez favorul, eventual cu piese de care ma impiedic eu, suc, bere, etc. dar chesita asta se discuta la fata locului si tine mai mult de bun simt.

Toate cele bune.

Link to comment
Share on other sites

donez 1 scaun sofer sedan

1 scaun pasager coupe+ piese pentru a fii facut pentru sedan

1 bancheta spate coupe completa ( mentionez ca sezutul are o ruptura pe cusatura )

scaunele sunt de e36

salut,daca nu ai dat scaunele,poate ma poti ajuta pe mine cu scaunul de sedan(sofer)

Link to comment
Share on other sites

donez 2 stopuri de berlina, impecabile, cu indicatorul galben normal, cele albe nu se doneaza :D trimit doar prin curier

salut,eu le am negre si se tot ia politia de mine si am incercat sa le decolorez(ca sunt vopsite si se distrug se matuieste tot stopul)in ce stare sunt stopurile? si cele cu semnal alb la ce pret?

Edited by AdixX
Link to comment
Share on other sites

baieti nu am stopuri albe, am zis ca cele albe se vand, nu stiu pe nimeni sa doneze stopuri albe care costa si nu putin sau sunt mai dificil de gasit, stopurile astea sunt ideale, daca vrei suna-ma luni si ti le pun la curier, poze cu ele nu am. 075 33 222 99
Link to comment
Share on other sites

bancheta spate sa dat, raman scaunele fata de sedan si se mai adauga 2 scaune fata de coupe cu textilul distrus

scaunele de sedan sau dat , au ramas doar cele de coupe, daca nu isi gasesc in cateva zile stapan ajung la cos

Link to comment
Share on other sites

scaunele de sedan sau dat , au ramas doar cele de coupe, daca nu isi gasesc in cateva zile stapan ajung la cos

Salut ! scaunele au ajuns la mine :thumbsup: Multumesc mult !! Raman dator de cinste cu o bere !! :thumbsup: fara alchool desigur :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Donez ansamblu trapa pentru e36 sedan,tin sa precizez ca este defecta(are acele plastice care tin tijele de trag si imping trapa rupte insa sunt multe alte piese care sunt bune si pot fi folosite ,cum ar fi cablajul,plasticul negru,sinele etc)preferabil este predarea personala deoarece este o piesa mare si prin curier ar fi greu! daca e cineva interesat sa ma anunte 0765.812.831 sau aici pe forum bineinteles ! :thumbsup: Edited by AdixX
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.