Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Am donat acum ceva timp 1 set ornamente argintii pentru E46 FL; am gasit astazi un ornament ramas: cel care acopera zona de la schimbator (este in forma de trapez).

Este in stare buna--> f. buna. Poate il ia chiar colegul care a luat restul, chiar imi pare rau ca nu am predat integral...

 

Cine are nevoie, rog PM cu nume si nr. de telefon si il voi contacta eu. Predare doar in Bucuresti in zona Unirii.

Edited by laf_c
Link to comment
Share on other sites

Am donat acum ceva timp 1 set ornamente argintii pentru E46 FL; am gasit astazi un ornament ramas: cel care acopera zona de la schimbator (este in forma de trapez).

Este in stare buna--> f. buna. Poate il ia chiar colegul care a luat restul, chiar imi pare rau ca nu am predat integral...

 

Cine are nevoie, rog PM cu nume si nr. de telefon si il voi contacta eu. Predare doar in Bucuresti in zona Unirii.

 

As avea eu nevoie daca are si butoanele de la geamurile fata incluse. Mi s-au rupt ambele butoanele si ornamentul este decolorat al meu dupa ce s-a varsat un parfum auto :(. multumesc.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Am donat acum ceva timp 1 set ornamente argintii pentru E46 FL; am gasit astazi un ornament ramas: cel care acopera zona de la schimbator (este in forma de trapez).

Este in stare buna--> f. buna. Poate il ia chiar colegul care a luat restul, chiar imi pare rau ca nu am predat integral...

 

Cine are nevoie, rog PM cu nume si nr. de telefon si il voi contacta eu. Predare doar in Bucuresti in zona Unirii.

 

 

mai este valabil?are si butoanele?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Am 2 faruri de E36 ('95), zkw fara lupa, unul este ok (stanga), unul are prinderile rupte.

- au cabluri pentru xenon

(daca e cineva interesat, fac si poze)

 

3 cauciucuri pe 17 iarna aici:

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/127049-vand-cateva-piese-e46/page__view__findpost__p__1882598

 

 

ma intereseaza pe mine farurile !

Link to comment
Share on other sites

post-29251-0-79911100-1384391322_thumb.jpg Donez un radiator de aer conditionat . A fost pe e46 318 i 2002 . Problema este ca are un por si scapa freon in timp . Eu l-am schimbat cu unul nou dar daca cineva il poate repara ( am inteles ca se poate repara) il pot da.

Predare personala in Constanta.

post-29251-0-18452200-1384391286_thumb.jpg

Edited by Aady
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Donez un injector pentru 2000 diesel common rail de 150CP, precizez ca nu mai stiu daca este bun, fiindca am avut 2 motoare din care am facut unul, iar asta s-a pierdut si acum l-am gasit!

coduriile de pe injector sunt urmatoarele:

0445110 149

BKAGF5MO 7 790 629

 

Ma intereseaza daca are cineva vreo cutie de viteze sparta sau care nu are ce face cu ea, sa vad daca gasesc vreun sincron de viteza a III-a, fiindca am incercat sa caut sa cumpar si nu am gasit la nici un distribuitor de piese, nici la BMW, doar cutia completa.

eu am un E90 2000 benzina, dar am inteles ca e posibil sa se potriveasca si de la alte modele mai vechi! ---GETRAG GS6-17BG---

Multumesc!

Edited by bogdanVL
Link to comment
Share on other sites

Donez un injector pentru 2000 diesel common rail de 150CP, precizez ca nu mai stiu daca este bun, fiindca am avut 2 motoare din care am facut unul, iar asta s-a pierdut si acum l-am gasit!

coduriile de pe injector sunt urmatoarele:

0445110 149

BKAGF5MO 7 790 629

 

Ma intereseaza daca are cineva vreo cutie de viteze sparta sau care nu are ce face cu ea, sa vad daca gasesc vreun sincron de viteza a III-a, fiindca am incercat sa caut sa cumpar si nu am gasit la nici un distribuitor de piese, nici la BMW, doar cutia completa.

eu am un E90 2000 benzina, dar am inteles ca e posibil sa se potriveasca si de la alte modele mai vechi! ---GETRAG GS6-17BG---

Multumesc!

Rog ca cei ce sunt interesati de donatie sa respecte regulile, fiindca am primit mesaje private, deci: "Toate tranzactiile sa se faca la vedere, pt a nu aparea discutii."

Edited by bogdanVL
Link to comment
Share on other sites

Rog ca cei ce sunt interesati de donatie sa respecte regulile, fiindca am primit mesaje private, deci: "Toate tranzactiile sa se faca la vedere, pt a nu aparea discutii."

Salut. vreau eu injectorul daca vrei si se poate.

Ionesi Petrica . comuna Dornesti , judetul Suceava. tel: 0745055593 . achit eu fan curier . ms anticipat

Link to comment
Share on other sites

Salut. In ce stare sunt? M-ar interesa pe mine,numai ca sunt din Bucuresti.Relativ aproape,dar momentan am masina pe rampa.

 

Cand ai drum pe aici te astept, oricum nu ai ce face cu ele acum, daca nu faci multi km sunt ok...am sa ma duc unde sunt depozitate sa fac 2 poze :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.