Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
Salut! Donez 4 bucati Pirelli Cinturato P7 RFT 225/50/17 vara de pe un E84 DOT 2012 (desi au echipat o masina 03/2014), mai au 5-6 mm, nu au crapaturi semnificative, masina are 75k. Daca cineva le doreste sa ma contacteze pana luni ora 12:00 si ar trebui sa vina sa le ridice luni pe seara 18-20 in Lacul Tei-Barbu Vacarescu, daca nu le vrea nimeni le las la baietii de la vulcanizare. Nu par sa aiba probleme/deformari, dar DOT-ul vechi ma cam obliga sa le schimb.
Link to comment
Share on other sites

Salut! Donez 4 bucati Pirelli Cinturato P7 RFT 225/50/17 vara de pe un E84 DOT 2012 (desi au echipat o masina 03/2014), mai au 5-6 mm, nu au crapaturi semnificative, masina are 75k. Daca cineva le doreste sa ma contacteze pana luni ora 12:00 si ar trebui sa vina sa le ridice luni pe seara 18-20 in Lacul Tei-Barbu Vacarescu, daca nu le vrea nimeni le las la baietii de la vulcanizare. Nu par sa aiba probleme/deformari, dar DOT-ul vechi ma cam obliga sa le schimb.

 

Alea sunt de aruncat sau pus la caruta

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

donez grila cu stropitoare, pt capota. Grila este neagra, nevopsita.

 

 

pentru e46

 

Daca se potriveste la nfl, o vreau eu. Doar ca sunt din jud Bacau si ar trebui sa o trimiti daca nu e deranj mare. Platesc transportul, binenteles .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Salutare, am o emblema xdrive noua daca o vrea cineva

 

 

Salut, ce dimensiune are? Se potriveste pe e46?

 

Donez amortizor dreapta fata Bmw seria 3, SACHS 290986

Este cumparat de nou, eu aveam alt model de amortizoare pe masina si l-am dat jos, a fost rulat aproximativ 100 km.

 

Predare personala pe raza jud. SIbiu.

Salut ,

Mai este valabil?

Pentru ce model este eu am unul stramb cu 1.3 grade :(

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.