Jump to content

Cel mai dezagreabil model BMW


Guest Pole

Care este cel mai dezagreabil model BMW ?  

1599 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest poleposition

aaa, tu esti unul dintre aceia care nu pot gasi nici un element dezagreabil in nici un model BMW.

 

Practic, fan-ul absolut !...in sevraj <_<

Link to comment
Share on other sites

Iar pe forum sunt 99% persoane de sex masculin :bashwall:

 

hmmm ... asta pentru ca barbatii stiu sa foloseasca internetu' <_<

 

 

Iar pe forum sunt 99% persoane de sex masculin :unsure:

 

hmmm ... asta pentru ca barbatii stiu sa foloseasca internetu' :)

Link to comment
Share on other sites

Iar pe forum sunt 99% persoane de sex masculin :)

 

hmmm ... asta pentru ca barbatii stiu sa foloseasca internetu' <_<

 

 

ei nu zau...iti dau eu un forum de femei cu: Subiecte: 10.788, Mesaje: 1.866.731, Membri: 40.038, Membri activi: 7.355 si minimul de membri online in jur de 1200 la orice ora...

 

mie imi place x3-ul. chiar mult.. chiar mai mult decat seria1.

Link to comment
Share on other sites

am vazut si eu un seria 5 touring e60 si sper sa nu mai vad niciodata.

E60-ul touring este E61. E un pic "japoneizat" la spate dar mie imi place.

 

In schimb am inceput sa urasc Z3-ul cabrio. Am vazut mai multe zilele astea si nu-mi mai place deloc.

Roadster-ul insa, e altceva.....

Link to comment
Share on other sites

am vazut si eu un seria 5 touring e60 si sper sa nu mai vad niciodata.

E60-ul touring este E61. E un pic "japoneizat" la spate dar mie imi place.

 

In schimb am inceput sa urasc Z3-ul cabrio. Am vazut mai multe zilele astea si nu-mi mai place deloc.

Roadster-ul insa, e altceva.....

Pai la cel cabrio i se spune roadster,celuilalt care nu e decapotabil i se zice coupe.Mie imi place roadster-ul,parerea mea e ca nu are nici un sens masina asta daca nu e cabrio,asta e toata placerea la ea,as lua varianta coupe doar sa fie M,pentru performante si manevrabilitate,altfel doar roadster.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca X3 este un model nu prea reusit al constructorului bavarez.O spun pur si simplu subiectiv pentru ca pe strada se intampla total altceva:X3 cu duiumul frate.Nu inteleg ce le-a placut oamenilor respectivi la masina de au cumparat-o dar le respect alegerea,probabil ca le-a placut ceva.Eu am break si probabil ca si altii zic de mine "ce-a avut frate si asta de si-a luat break,mama ce urat e!!!".Sa ne bucuram ca BMW are masini pentru aproape toate gusturile
Link to comment
Share on other sites

mie BMW-urile e36 nu prea imi plac....am vazut asa de multe "tunate"...mai bine zis tiganite(tot vorba cuiva de pe forum)...chiar acum e in fata blocului un e36 si ma uitam la el:ma uite unul care e ca din fabrica..da' de unde...defapt avea nu stiu ce vrajeli la stergatoare...niste jante oribile...etc...deci..de catre mine, e36 nu e cel mai "gustat"..
Link to comment
Share on other sites

da oare voi nu ati vazut inca noul Seria 5 GT? nici nu mai stiu ce sa zic...mi se pare ... grotesc...x6 e bijuterie fata de tampenia aia.. http://cdn.cbsi.com.au/story_media/339295073/bmw-5-series-gt_1.jpg

stiu ca sunteti de acord cu mine!!

singurul lucru care-mi place la masina asta sunt geamurile fara rama ( toate 4 - implementate pt prima data de BMW pe masina asta). despre interior...jos palaria!

Edited by marius_ivan
Link to comment
Share on other sites

da oare voi nu ati vazut inca noul Seria 5 GT? nici nu mai stiu ce sa zic...mi se pare ... grotesc...x6 e bijuterie fata de tampenia aia.. http://cdn.cbsi.com.au/story_media/339295073/bmw-5-series-gt_1.jpg

stiu ca sunteti de acord cu mine!!

singurul lucru care-mi place la masina asta sunt geamurile fara rama ( toate 4 - implementate pt prima data de BMW pe masina asta). despre interior...jos palaria!

 

 

e superb !! sau poate ca e doar parerea mea .

oricum bravo BMW <_<

Link to comment
Share on other sites

mie BMW-urile e36 nu prea imi plac....am vazut asa de multe "tunate"...mai bine zis tiganite(tot vorba cuiva de pe forum)...chiar acum e in fata blocului un e36 si ma uitam la el:ma uite unul care e ca din fabrica..da' de unde...defapt avea nu stiu ce vrajeli la stergatoare...niste jante oribile...etc...deci..de catre mine, e36 nu e cel mai "gustat"..

 

 

Mai zi o data te rog....!!!!!!!!! <_<

Link to comment
Share on other sites

cred ca daca-l vezi pe strada iti schimbi opinia.

 

tie iti place ?

 

nu pot sa zic daca-mi place sau nu o masina dupa ce am vazut 3 poze.

nici seria 7 nou nu imi placea pana nu l-am vazut live.

si mai cred ca inginerii aia nu-s toti prosti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.