Jump to content

Cel mai dezagreabil model BMW


Guest Pole

Care este cel mai dezagreabil model BMW ?  

1599 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Probabil o sa se supere posesorii de X3-uri .dar cred ca nu isi au rostul mai ales dupa aparitia X1.X3 e total pe dinafara.

si mai cred ca orice masina e frumoasa cand sau daca e a ta :twoup: .Raman la parerea ca cele mai dezagreabile modele de la BMW sunt cam toate incet incet dupa 2003.

Link to comment
Share on other sites

compactu este relativ frumos in fata da aia ori au baut prea mult in seara cand l-au proiectat ori au adormit prea repede si l-au lasat neterminat in spate rezultatu' fiind o masina de toata flota

 

seria 1 este este opera vreunui drujbist ca numa cu drujba putea sa iasa botu ala

 

x3 este urat, dar este in avantaj cand mergi pe coclauri, deci urat dar util (fata de seria 1 care este doar urat)

 

cireasa de pe tort ""X1"" NNOOO CCOOOMMMEEENNNTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mai bine Feroza decat x1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Probabil o sa se supere posesorii de X3-uri .dar cred ca nu isi au rostul mai ales dupa aparitia X1.X3 e total pe dinafara.

si mai cred ca orice masina e frumoasa cand sau daca e a ta :twoup: .Raman la parerea ca cele mai dezagreabile modele de la BMW sunt cam toate incet incet dupa 2003.

 

Nu prea stă treaba aşa.

 

X3 e aproape cât un X5 E53, frumos, spaţios şi confortabil.

 

Va fi cumpărat foarte bine.

 

Plus că arată de 10 ori mai bine decât X1.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Am votat X3! (cel vechi bineinteles) Ar mai urma seria 3 Compact, seria 5 Gran Turismo(la exterior ca interiorul e vis) si nu in ultimul rand seria 1 - nu stiu de ce dar la interior (si aici ma refer la NFL) au aspectul acela de low cost gen Kia, Hyundai.Modelele FL au fost mai reimprospatate atat interior cat si exterior si parca sunt mai placute ochiului. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

compact e cel mai urat nici gratis nu as vrea un bmw compact doamne urata masina...nu exista alta mai urata

Zise crocodilul si mai lua o gura de asfalt... crantz-crantz... :console:

 

Toate beemveurile din lume sunt cele mai urate masini... na, acum e bine, satisfacuti? :pardon: :LMAO:

:LMAO:

Zi-le, domnu' d-rive!

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Cam toate touring-urile de la BMW mi se par urate. Utile, dar urate...

 

Ar fi compactul, datorita spatelui parca neterminat. Desi faĂža la e46 compact mie chiar imi place. :)

 

X3-ul.... hmm, nu pot zice ca e urata, dar nici frumoasa.

 

Ia sa-ti arat un touring frumos, al meu bineinteles :p Iti spun eu ce-i urat, seria 6 e urata, desi am avut M6 aproape 3 ani, tot timpul am considerat-o o masina urata, gen gandac strivit din anumite unghiuri, insa mi-a placut sa o conduc.

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/99089-masina-de-familie/page__p__1400854#entry1400854

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.