Jump to content

Cel mai dezagreabil model BMW


Guest Pole

Care este cel mai dezagreabil model BMW ?  

1599 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

x3 - asta cu facelift si anumite culori chiar e ok ...... ala vechi mi se pare cam aiurea .....

 

multe din modelele chele de la bmw actuale, Îs chiar urâte. seria 1, 3, 5, ºi x3, chiar nu mã atrag deloc În varianta de bazã. cel puÞin e90 chel, e degeaba.

ce e ciudat, cã e foarte mare diferenÞã de aspect Între un e90 chel, ºi un e92 dotat. maºina aia e suuuper miºto. la fel ºi seria1 chel, faÞã de un seria 1 În 2 uºi (nu coupe) dotat. x3, idem.

Link to comment
Share on other sites

La M3 in 4 usi m-am referit.

Acum e si X1 aparut, multi zic ca e urat, eu l-as cumpara.

Cand a aparut X6-le la intalnirea de la Academie, toti am oftat "uh, ce urat e!" Dupa care cu totii am dat navala sa-l vedem de-aproape. <_< bine ca macar gusturile evolueaza

Link to comment
Share on other sites

La M3 in 4 usi m-am referit.

Acum e si X1 aparut, multi zic ca e urat, eu l-as cumpara.

Cand a aparut X6-le la intalnirea de la Academie, toti am oftat "uh, ce urat e!" Dupa care cu totii am dat navala sa-l vedem de-aproape. <_< bine ca macar gusturile evolueaza

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Pana acum, numai seria 6 si X5 nu au fost (negativ) votate <_<

 

iar mie seria 6 non M, mi se pare destul de greu de digerat, nu imi place bara fata neam, nici aia din spate iar oglinzile alea de e60 dau ca nuca in perete pe un 6.

 

In schimb seria 3 coupe imi place foarte mult. Cred ca este modelul meu preferat la ora actuala.

 

LE:

 

acum am vazut ca nici seria 3 coupe nu are vot negativ :)

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

eu as vota e46`ele compact ...dar asta ar insemna sa votez ca nu`mi place seria 3`u si nu e asta doar compact`ul nu ma impresioneaza deloc

 

 

cele mai urate modele de la bmw au fost serie 3 compact, chiar ma bucur ca nu se mai fabrica asa ceva

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Pentru mine tot ce a fost creat de uzinele BMW e frumos. Dar, exista un DAR <_< , nu-mi plac deloc compactele de la BMW, sunt sub orice critica la aspect, strica toata linia masinii fundul ala care se termina subit.Daca tot vrei masina compacta ia-ti FIAT 500 si gata! Edited by Alecsandrel
Link to comment
Share on other sites

X3 in general, in aspectul cel mai comun intalnit de mine, e urat, nu-mi place si poate ca me deranjeaza la ochi doar cateva lucruri, putine dar acoperitoare, incepand cu bara fata, desenul farurilor, apoi linia geamurilor laterale care seamana prea tare cu un touring, ca sa se incheie cu bara spate tot din plastic negru ca cea din fata (sau ce material o fi, dar a asta arata, cu un aspect nefinisat) Aceasta e perceptia mea. Posibil usor deformata de prea multa japoneza de lux <_<
Link to comment
Share on other sites

Am votat X3, modelul asta are cateva detalii care ma face sa nu il suport dar cum spune si colegu CC23298 interioarele "Bangle" sunt urate dar pe langa asta fiecare model are liniile exterioare destul de ciudatele asa ca nu sunt mare fan al generatiei actuale de modele dar X5 e70 imi place. Seria 7 ultimile 2 modele poti fi trecute iar la modele mai putin reusite.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.