Jump to content

Cel mai dezagreabil model BMW


Guest Pole

Care este cel mai dezagreabil model BMW ?  

1599 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

votat x3. chiar nu i vad rostu masini asteia. locul 2 seria 1. si ar mai fi cateva masini care strica usor imaginea cu care am fost obisnuiti. dar nu le mai trec in revista. e deajuns neintelesul x3 si copilul seria 1

-x3 este pt cei care nu isi pot cumpara x5

-seria 1 primul model . ca cel nou coupe este chiar bine mai ales 135i

Link to comment
Share on other sites

Eu vroiam sa arat ca a trecut vremea cand un touring nu poate inspira sportivitate.

Nu vreau sa ridic in slavi un touring, e normal sa fie mai frumos un coupe ca un touring, poate si un sedan, depinde de model.

Insa in ultimul timp se pune accent pe sportivitate la touring, fiindca nimeni din cei ce gandesc ca tine, nu se asteapta sa fie ''umiliti'' pe strada( autostrada, drum national) de un touring.

:)

Faceam referire la audi, ca cele mai mari vanzari la rs6 le au in varianta avant, combi. :lol:

M5 daca mi-as permite, nu as lua touring neaparat, insa rs6, nici nu m-as gandi daca nu ar fi touring.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Parerea mea este ca seria 3 compact nu se afla in statistica iar cei care scriu "pe langa" asemenea aberatii nu sunt in stare sa gandeasca nici cat sa treaca strada! :lol:

ce te bagi tu? vrea si omu` sa`si spuna of`ul. mai putin important pt el ca seria 3 compact se afla sau nu pe lista, atata timp cat a postat :)

uita`te la nick`ul lui si iti dai seama ce si cat poate :lol:

Edited by phixsius
Link to comment
Share on other sites

Parerea mea este ca seria 3 compact nu se afla in statistica iar cei care scriu "pe langa" asemenea aberatii nu sunt in stare sa gandeasca nici cat sa treaca strada! :)

 

Bravo...aici a vorbit toata inteligenta din tine? Ai postat si u aici de plictiseala...n-ai si u altceva mai bun de facut?

 

 

Parerea mea este ca seria 3 compact nu se afla in statistica iar cei care scriu "pe langa" asemenea aberatii nu sunt in stare sa gandeasca nici cat sa treaca strada! :lol:

 

Si dak vrei sa postezi si u ceva...fa-o cu legatura la subiect...respectiv...cel mai urat model de bmw.....a fost o mica neatentie din partea mea...nu am vazut k e vb de modelele noi...dar pana la mn au mai fost multi cu aceeasi parere...in fine asta nu conteaza...se mai gasesc frustrati kre in viata reala nu reusesc sa se afirme si o fac pe internet

Link to comment
Share on other sites

am observat o chestie, da sa nu dati cu pietre :lol:

 

tot ma uitam dupa un seria 5 e60 530D in ultimele zile in vederea unei achizitionari si am observat ca modelele mai putin dotate ,sau deloc dotate arata efectiv jalnic, incepand de la scaune la schimbator si terminand cu volanul.oare o fi o strategie de marketing ca sa cumperi o masina cat mai dotata?

bine si in trecut existau diferente destul de mari intre o masina entry level si una foarte dotata, dar nu stiu ,nu ca la e60,la e60 daca masina e dotata zici ca e alta masina.poate mi se pare mie :)

 

Pe cuvantu meu de onoare ca nu as putea sa cumpar un 5 chel.as lua a6 chel cu ochii inchisi, nu se pot compara, bine daca vb despre masini dotate BMW-ul castiga detasat

Link to comment
Share on other sites

cat de cat sigur ,dar in sensu ca ,daca mi-as cumpara un 5 foarte dotat nu cred ca mi-ar parea rau ca nu am luat a6. dar daca as cumpara (intr-un moment de maxima slabiciune si tampenie) un seria 5 chel , cred ca dupa maxim 5 minute de stat in interiorul ala anost as regreta alegerea facuta.nu cred ca m-as putea bucura veci de o asa masina.

 

acuma inteleg teoriile conform carora cine cumpara un e60 chel il cumpara doar ca sa aiba un e60. sunt total de acord.

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea este ca seria 3 compact nu se afla in statistica iar cei care scriu "pe langa" asemenea aberatii nu sunt in stare sa gandeasca nici cat sa treaca strada! :)

 

Ăi-ai cumpĂŁrat o maÂşinĂŁ pentru pĂŁrerea altora sau pentru tine?

Bine spus ciupa.

 

 

Viper05 pai daca compari un mustacios de e60 cu haudi normal. Compara si tu un e39 sau e92 cu bombita a6. Asa o sa vezi ca BMW-ul arata mult mai bine. Sau cine stie poate viitorul seria 5 o sa arate mai bine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Frateee...disperati toti cu interioarele...sa aiba butoane multe, luminite, rahaturi, gadget-uri etc!...Cu ce rahat v-a incanta chestiile alea, nu inteleg? Ca oricum nu sunteti atenti la ele mai mult de 5% din timpul petrecut in masina?!

 

As prefera la orice ora un E60 cu dotari de baza, dar cu motor puternic, decat un Audi A6 FULL cu zeci de mii de butoane si motor mic ...ba chiar as da-o pe a mea la schimb cu un 545i E60 sau 550i E60 cat mai chel posibil!

Link to comment
Share on other sites

Frateee...disperati toti cu interioarele...sa aiba butoane multe, luminite, rahaturi, gadget-uri etc!...Cu ce rahat v-a incanta chestiile alea, nu inteleg? Ca oricum nu sunteti atenti la ele mai mult de 5% din timpul petrecut in masina?!

 

As prefera la orice ora un E60 cu dotari de baza, dar cu motor puternic, decat un Audi A6 FULL cu zeci de mii de butoane si motor mic ...ba chiar as da-o pe a mea la schimb cu un 545i E60 sau 550i E60 cat mai chel posibil!

 

Adevarat Domnule, cumnatul meu vinde masini si am vazut / mers ca pasager in audi modele 2004 - 2008 si vreau sa iti spun ca butoanele alea arata jalnic daca sunt un pic zgariate sau matuite, calitate ieftina ieftina dar frumoase ca design, bmw parca lucreaza cu simtul raspunderii inca.

 

Mda - o masina simpla cu 5-6 butoane strict necesare + geamurile fata si ..... restul placerea de a conduce // @ M5 E34 !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Nu intra seria 3 compact in sondaj, inainte sa postati filtrati mai bine informatiile puse la dispozitie.

 

ce inseamna "rulllzzz" asta ?

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.