Jump to content

Daca v-ati permite ati ramane tot la BMW?


adrianrus

Recommended Posts

hmmm, şi eu aş vrea multe.... pt oraş ziua, mi-aş lua un fiat 500 d'ăsta nou, pt seară un jaguar xf type r, pt drumuri lungi un bentley brooklands, iar sport mi-aş lua db9, sau dbs da ăluia i-aş scoate tot carbonu' din interior şi l-aş vinde lu' brandex. <_<

 

şi dacă chiar visăm, probabil un veyron fbg par hermes...

 

acum, m-aş mulţumi şi cu un v8 vantage sh... :) oricum, cea mai frumoasă maşină la ora actuală, mi se pare noul brooklands.

 

http://s3.amazonaws.com/images.nachofoto.com/b-Bentley-Brooklands-4c70bb505c95.jpeg

Edited by blue6
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
daca mi-as permite as achizitiona un m5 e60 dar cel pe care il vor scoate , manual.

 

SMG-ul sau DCG-ul nu iti fura nimic din placerea de a conduce un M, ba dimpotriva, as apune ca amplifica senzatia de putere si control asupra masinii atunci cand schimbi din padele <_< incearca daca ai ocazia... oricum schimba mai repede decat ai face-o tu vreodata :)

Edited by poleposition
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

visul meu e un e34 535 reconditionat/modificat/tunat/turbat <_< dar de bun gust...

daca nu ar exista BMW as incerca altceva...dacia papuc...

apropo de dacia papuc

tatal meu a avut numai dacia papuc din 1992 incoace si pe ea am invatat ce inseamna tractiune spate .eu nu suport tractiunea fata e greu de controlat ptr mine

eu raman tot la bmw-uri indiferent ce o sa fie

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea nu e pusa bine.

Eu as ramane tot la BMW, dar asta nu inseamna ca nu as mai avea inca 2 masini in curte.

Intrebarea trebuia sa fie pusa pentru o singura alegere.

Ca sa daca am o galagie de bani....cred ca-mi iau sofer ca Jiji.

Link to comment
Share on other sites

pai am schimbat-o si fara sa imi permit neaparat mai mult <_<:) am un mercedes si un ford mondeo (bine, fordul a ramas constant de multi ani incoace).

cred ca mi-as cumpara fie un cayenne turbo, fie un bentley continental gt convertible, fie ambele. ah, si sunt absolut fascinat de mercedes GLK, si sa zicem ca asta nu este un vis chiar ataaaat de indepartat...

oricum cert e ca de la BMW imi place cam doar noul z4, 3-ul coupe/cabrio si poate 6-le.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.