Jump to content

VAND bmw e39 530d


Mihai!

Recommended Posts

Vand

BWM e39 530d

putere 193cp(142 KW)

An:2002

Capacitate:2926

Inmatriculata in Romania

Carburant: motorina

Kilometri: 151.000

Pret:11.500€

EURO 3, CUTIE STEPTRONIC; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; 6 AIRBAGURI; DUBLU CLIMATRONIC; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; INCHIDERE CENTRALIZATA; INMATRICULATA RO, RADIO-CAS-CD CHANGER(6), TV - NAVIGATIE MARE -16:9, SOFT GPS(EUROPA + RO), COMENZI VOLAN, KIT TELEFON BMW, ABS, DSC, DETECTOR RADAR MODULAR VECTOR LR REMOTE (975)

Accept si variante mai ieftine+diferenta...

 

<_<

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
woaw la ce pret a ajuns ....oare nici acum nu se da ?<_< Frumoasa masina .... prin targuri n-ai incercat ?

Am incercat la Bacau si Suceava...am nevoie de bani neaparat..e URGENT!!!altfel nu o dadeam nici in ruptu' capului

Link to comment
Share on other sites

sal, cred ca a fost si pe la mine masina... a avut cumva nr de TR primul proprietar ? WMN parca avea la nr.

bafta la vanzare !

nu....primul a fost cineva din teleorman...apoi cel mai bun prieten al meu din gr(care a tinut-o un an) iar acum eu

Link to comment
Share on other sites

sal, cred ca a fost si pe la mine masina... a avut cumva nr de TR primul proprietar ? WMN parca avea la nr.

bafta la vanzare !

nu....primul a fost cineva din teleorman...apoi cel mai bun prieten al meu din gr(care a tinut-o un an) iar acum eu

 

pai da din teleorman(TR) si din cate imi amintesc da in GR am vandut-o. mi-am dat seama dupa dupa detectorul de radar... ca am si vrut sa il iau... dar a avut si coupeul cand l-am luat... si l-am lasat acolo la 5ar.

 

bafta !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.