Jump to content

Coupe vs Sedan


r0n1n

Coupe vs Sedan  

583 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

coupe' 100%, ma doare in cot ca pasagerii intra mai greu in spate, si se dau josla fel de greu, nu le convine, sa ia taxi, si asa nu pun bani la benzina :)

cineva incerca sa ma convinga, inainte de a-mi cumpara masina sa-mi iau cu 4 usi, ca, ce fac cand sunt cu prietena si mai am de luat pe cineva in spate? o dau pe ea jos sa rabatez scaunu sa intre aia? sau ma dau eu jos ... pe partea stanga, in sosea, ca sa rabatez scaunu??? da' ce ... la prietena mea ii pica **** daca s-ar ridica de pe scaun???

daca vreau masina practica, iau o berlina de clasa mare, 5-ar, 7-ar samd ... dar cum eu nu merg la piata sa cumpar un sac de cartofi, zece kile de varza samd sa am nevoie de nush ce spatiu in masina, un coupe e tot ce am nevoie! For me it's all about the looks and performance and a coupe looks FANTASTIC!

 

 

Iti dai seama, mai ales la 318is.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Coupe-urile sunt intr-adevar masini frumoase, majoritatea puternice, dar nu si practice.

Am avut un A3 Coupe (MY2007), mai dotata si poate mai aratoasa decat E90-ul, dar a rezistat la mine abia 8 luni. Cand am cumparat-o am zis ca nu ma intereseaza pe mine ca sunt doar 2 usi, dar la o utilizare zilnica, sa tot rabatezi scaunele ca sa intre lumea in spate...pe mine m-a terminat :)

Votat Sedan. Mi se potriveste mai bine.

Edited by Barbierul din Sevilla
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ma intrebam care sunt diferentele majore adica

1. La coupe ai spatiu mai putin deasupra capului?

2. Sunt suspensiile setate sport din fabrica

Si in definitiv care arata mai bine.

coupe mai frumoasa din toate punctele de vedere.

Numai bine.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Am sedan dar ....... am votat coupe :) :) :twoup:

 

Corectez : am avut sedan si acum am ce mi-am dorit = coupe .

Foarte multumit si de s p a t i u .

 

votat coupe, dar am sedan. cred ca am spus tot.

 

318is e36 s-a facut doar in varianta coupe.

 

2x fail :D

 

Aici scrie altceva !

 

Sunt f.rare 318is sedan, dar s-au facut :(

Link to comment
Share on other sites

votez sedan...am peste 100 kg,cum sa intru intr-un cupe????

as vrea eu.... :)

 

In fata e mai mult spatiu in coupe decat in sedan. Deci ai incapea mai bine. Bordul e mai scurt cu cativa cm iar spatiul pentru cei din fata e mai mare. In schimb in spate da e stramt rau.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.