Jump to content

Recommended Posts

Feedback-uri de la pozitiv in sus pentru:

 

b-69-tau - Mi-am inlocuit astazi lichidul de frana(si implicit ambreiaj) si masina are un feeling mult mai demn de numele BMW. A lucrat rapid, eficient, curat, si pe langa asta afiseaza o personalitate foarte placuta fiind foarte prompt cu clientii sai. Are un garaj bine dotat si, ce mi-a placut cel mai mult, este foarte foarte curat. Din partea mea primeste nota 10+.

 

grozadan - Am luat cateva piese de la el si, desi destul de ocupat, mi-a trimis comanda in timp ca sa-mi fac revizia. Serios si punctual...asa cum au facut-o si multi altii si eu il recomand pentru calitatile sale.

 

POIUYT - Si de la el am cumparat cateva piese si sant foarte multumit. Ce mi-a placut cel mai mult este faptul ca e sincer...ceea ce-ti spune despre comportamentul pieselor ce le vinde se dovedeste a fi 100% corect. Pe langa asta e si un baiat foarte de gasca...pentru piese de producator il recomand cu toata convingerea.

 

...si stiu ca o sa mi se taie capul pentru acest lucru dar here I go: o experienta placuta am avut si cu userul bmw-utu. N-am facut la el operatiuni complicate dar mi-a dat impresia ca stie bine ce face si nu e carpaci. Nu stiu cum si ce a facut pentru altii care se tot plang, insa pe mine m-a ajutat cand am avut nevoie. Si peste toate astea, mi-a recunoscut, fara sa-l intreb sau sa mentionez eu ceva, ca a avut cateva greseli pe care insa si le-a plaitit. Pentru mine sinceritatea spune multe despre un om, asa ca il recomand.

Link to comment
Share on other sites

tot respectul si admiratia mea pentru "bank_x" - un om de nota 10. La fel si pentru "Calin" din Arad de la ejante. "grozadan" nu mai are nevoie de nicio prezentare insa ii sunt foarte recunoscator. Recomand si pe Alex (nu cred ca are cont dar mi-a fost la randu-mi recomandat de ciupanezu - pe aceasta cale ii multumesc si lui) pentru profesionalismul de care au dat dovada mecanicii din service-ul sau (zona 1Mai).
Link to comment
Share on other sites

Am uitat... si eu il recomand cu toata sinceritatea pe B-69-TAU, mie doar mi-a sablat oglinzile, insa mi-a parut un baiat de nota 10 :)

 

 

+1...eu chiar trebuie sa schimb lichidul de frana :) dar am sa merg al Motor-Ag Pitesti...ca vreau sa fac o revizie mai ampla...placute..discuri...si celelalte...dar cu proxima ocazie e bine de stiut.

 

 

Alt feedback pozitiv ( care l-am dat de cateori am avut ocazia...) este pentru George ( 320i e36 ). E un tip serios si saritor.

Link to comment
Share on other sites

recomand si eu pe urmatorii: 3xpert(aduce piese din germania la preturi foarte bune), grecu razvan(mi-a dat 2 semnalizari de aripa pe o sticla de bere), Calin(jante), clauberty ( diagnoze in TM ), MAS(chiar daca nu am luat nimic de la el, vinde produse de calitate, iar cand i-am pus o intrebare mi-a raspuns, mi-a explicat, om calumea)

 

Nu recomand: PityWPN(i-am trimis un pachet si l-a refuzat), n0name2006( am vorbit una, dupa aia il sun pe om 2 zile, nu raspunde, nu mai dau de el, m-a pus pe invisible la messenger, foarte neserios :)

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=57741

 

 

Wow...ce inseamna sa nu citesti tot...e prima data de cand vad acest topic...Pe scurt mi-a trimis 2 stopuri pt e 46 l-am intrebat daca au soclurile topite ( fapt des intalnit la e 46 ) mi-a dat o poza pe mess cu soclul pe dreapta ( poza buna ) soclul era Ok...iar poza cu soclul de pe stanga nu se vedea bine, fapt ce mi-a dat de gandit. Am desfacut pachetul si surpriza...soclul era topit...l-am sunat si i-am spus ce probleme sunt si le-am trimis inapoi...la telefon mi-a spus sa-i dau jumate din bani dar sa le opresc...nu am fost de acord.

 

Scuze de off-topic.

 

P.S. Cand am cumparat masina care o am acum de la userul Daniel30 i-am dat 15000 Euro si mi-a dat masina...ramanand sa-i mai dau 2850 Euro...care ulterior i-am dat...si il intepam pe ins1dez cu 200 Ron...ce tare...Intrebare....daca stopurile erau bune...de ce nu le-a mai ridicat de la fan courier?????

 

Accept orice sanctiune pentur Off-topicul acesta lung

Link to comment
Share on other sites

robitza, xxl,brandex,claudiu bwr,mikken,ghunter,edy1092,duxter,b97bdi,ciupanezu,alex75,mishoo, alexmaniacu,pole,spaceboy,paco,eu_un_baiat,puya123,bogdan vaduva,negrut vicor,the_mireca,Costin BMW,karatemaster,PityWPN,pachu,trafic2k,Valentin_LMB,wind-3er,poiuyt,mas,myx,DanMTK,Vampiroiul,ktu,baracuda,alinos,catalin,Sorin Golf 3 cabrio,alexandru_83,michael,verssatu,cristi vnc,bobo,Stefann,lola,doly,Liquima,grozadan,dorin75.

 

nota 10 la toti !

Link to comment
Share on other sites

Am sa fac un review pozitiv lui IF 63 BMW care presteaza servicii de mecanica pe forum. Am fost azi sa testez un mecanic , dupa ce au fost atatea scandaluri pe forum cu marii nostrii mecanici si am fost surprins sa gasesc un om f serios , care stie ce face , e documentat , lucreaza cu mare grija si atentie ,este si autorizat si nici nu are figuri in cap . Nu mai are rost sa spun ca pretul cerut e mai mult decat civilizat visavis de alti mari mecanici , toba de diy de pe internet care mi-au cerut de 4 ori mai mult . Plus ca mi-a rezolvat si alta problema pe care o aveam cu stergatoarele in sensul ca trebuia curatat motorasul de la rezervorul apa si nici nu a vrut sa ma factureze pt asta . Am efectuat schimb de role , curea la el . Bafta in continuare .
Link to comment
Share on other sites

recomand pe Robert (B 69 TAU) pentru mecanica - preturi foarte mici si chiar se pricepe omul, Flo_55 pentru arcuri , produse powerflex, discuri frana etc, Sorin Golf3 Cabrio, Bogdan15RAM, Doru (Doru98nic) XiE ( m-a ajutat cu ceva informatii)

Toti oameni de nota 10

Link to comment
Share on other sites

recomand pe Robert (B 69 TAU) pentru mecanica - preturi foarte mici si chiar se pricepe omul, Flo_55 pentru arcuri , produse powerflex, discuri frana etc, Sorin Golf3 Cabrio, Bogdan15RAM, Doru (Doru98nic) XiE ( m-a ajutat cu ceva informatii)

Toti oameni de nota 10

ms

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.