Jump to content

Recommended Posts

si de la mine un mare + pentru claudiuBWR chiar daca nu am luat cine stie ce de la el dar omul pentru cativa lei s-a straduit sa ma serveasca si a fost amabil.

@claudiuBWR,m-a servit si pe mine cu atragere de inima,este super ok!

UN + si de la mine :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Dar ce retard e omul.

 

Are topicul asta facut cu userul 525tds dar si cu ciprianbasica:

 

http://www.craiovaforum.ro/vanzari-autotur...5-a-732845.html

 

http://www.craiovaforum.ro/vanzari-autotur...5-a-731175.html

 

In primul topic, vine deci tot el cu userul ciprianbasica si intreaba care e ultimu pret si isi ofera singur 1800 euro. :twoup:

 

Apoi zice unu ca ii da nu stiu ce masina la schimb, si fraierul raspunde ca nu mersi cu userul cu care intrebase de ultimul pret.

Link to comment
Share on other sites

Esti sigur ca din Timisoara? Pe dez.ro apare ca fiind din Motru, Gorj.

 

Foarte sigur, acolo are masinile la dezmembrat.

 

 

S-a intanlit Robytza cu el de a cumparat ceva in Timisoara.

 

O sa postez Laurentiu si acolo dar avand in vedere ca a avut 5 clone nu am stiut pe care anume user sa fac reclamatia.

pe toate sau pe primul (Bmwbun)... restul le mai adaugam noi... (tataeberti, etc...)

Link to comment
Share on other sites

Dar ce retard e omul.

 

Are topicul asta facut cu userul 525tds dar si cu ciprianbasica:

 

http://www.craiovaforum.ro/vanzari-autotur...5-a-732845.html

 

http://www.craiovaforum.ro/vanzari-autotur...5-a-731175.html

 

In primul topic, vine deci tot el cu userul ciprianbasica si intreaba care e ultimu pret si isi ofera singur 1800 euro. :twoup:

 

Apoi zice unu ca ii da nu stiu ce masina la schimb, si fraierul raspunde ca nu mersi cu userul cu care intrebase de ultimul pret.

 

...asta e super tare :) ...ce penal e :)

Link to comment
Share on other sites

La asta ar merita ceva comandat (ceva scump) si sa nu ridici coletul. Il tii si cateva zile la curier ca sa-i mai creasca valoarea. Macar sa plateasca si drumul si taxa de depozitat la curier.

 

asa trebuie sa-i si faca , pierzi timpul cu reclamatii cred , comanda-i de pe 10 nr de telefon la diversi prieteni pana o sa-i fie frica sa mai trimita ceva

Link to comment
Share on other sites

La asta ar merita ceva comandat (ceva scump) si sa nu ridici coletul. Il tii si cateva zile la curier ca sa-i mai creasca valoarea. Macar sa plateasca si drumul si taxa de depozitat la curier.

 

asa trebuie sa-i si faca , pierzi timpul cu reclamatii cred , comanda-i de pe 10 nr de telefon la diversi prieteni pana o sa-i fie frica sa mai trimita ceva

 

Ceva scump, dar si greu, ca sa coste mult curierul...daca e un colet usor, probabil isi va permite sa-l recupereze...

O cutie de viteze, un diferential.... :twoup:

 

Sunt multi nesimtiti de genul asta...eu unul imi iau piese sh de la baietii de pe forum, pe care ii cunosc.

Nota 10+ pentru rzdrconyc, nailbombmax, costinbmw.Sunt baieti foarte seriosi, si ii recomand fara retineri.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Da, ca nici nu citeste ce ati scris aici :twoup:

 

Pai si ce sa faca, de fiecare data cand suna vreunul sa ii comande ceva, sa stea cu frica ca sunt baietii de pe bmwclub? E si asta o forma de teroare. :)

 

poate cere 25-50% avans, sau chestii de genul asta, pentru comenzi "grele". PLM, isi ia alta cartela, e 8 euro sau cat e.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

:twoup:

Da, ca nici nu citeste ce ati scris aici :)

 

Pai si ce sa faca, de fiecare data cand suna vreunul sa ii comande ceva, sa stea cu frica ca sunt baietii de pe bmwclub? E si asta o forma de teroare. :)

 

poate cere 25-50% avans, sau chestii de genul asta, pentru comenzi "grele". PLM, isi ia alta cartela, e 8 euro sau cat e.

 

Pai ce conteaza, tot il gasesti pe net pe undeva, ca doar tre sa isi vanda marfa, iar avans nu da nici dracu. La cat de retard e, nici nu o sa stie sa isi schimbe identitatea "virtuala".

Link to comment
Share on other sites

istoricul userului respectiv (b24mmr) spune destul de multe... :twoup:

 

+1000

 

eu am patit-o cu el cu un obc in vara asta. L-am intrebat clar daca are pixeli dusi. A spus ca este perfect, ca mai apoi la montare sa ma trezesc ca deabia se vede ceva pe el. Deabia l-am revitalizat cu ajutorul unor DIY-uri. Cand i-am cerut poze, mi-a dat una "de pe masina" care ulterior am gasit-o si eu pe net. A spus ca il stiu multi pe forum aici si ca este om de incredere si ca nu s-ar risca sa imi trimita ceva defect.

Acuma debia aflu ca are un "istoric" ca sa spun asa.

Link to comment
Share on other sites

Eh, prea exagerata chestia asta...cu reclamatu` la politie pentru niste piese :twoup:

Eu nu m-am dus la protectia consumatorului si nici la fisc dupa ce-am plecat de la un service de cartier din Buc, unde-i un asa zis mecanic ...care nu mi-a dat nici macar un bon amarat (nu ca-mi trebuia sau ca vroiam, Doamne fereste, dar ca fapt divers, ca tot e vorba de reclamatii :) ), basca mi-a mai si gresit montarea unei piese :)

Am comentat si/sau mai comentez pe aici din cand in cand...si gata :twoup:

Am zis asta e, teapa mea, nu ma mai duc data viitoare :twoup:

 

Dar e foarte bine c-a fost demascat acel tepar ...si-ar trebui sa-i faceti "farse" :twoup:

Edited by hornetb
Link to comment
Share on other sites

dar te-a marcat serios rau experienta aia... banuiesc ca inca mai crezi in baubau si Mos Craciun, mno? :twoup:

 

Marcati sunt de obicei cei slabi de caracter, iar eu zau daca ma incadrez :)

Insa, nu ma pot abtine sa nu amintesc, din cand in cand :twoup:

 

Daca omul si-ar recunoaste greseala si si-ar cere scuze, pe cuvant daca as mai posta vreodata ceva referitor la asta :)

 

E foarte simplu :twoup:

 

P.S. Si chiar n-am mai zis nimic nominalizand persoana...ba chiar n-am mai zis nimic nici asa :twoup:

Doar cand vad ca se ia de altii si e foarte revoltat :twoup:

 

Iar tie ti-as recomanda sa ai putin bun simt si sa-ti vezi de treaba ta, ca oricum esti la fel ca el probabil :twoup:

Edited by hornetb
Link to comment
Share on other sites

A, ok, hornet... incepusei frumos si ai dat cu bata-n balta tocmai la sfarsit. Ai un mic report pentru ultimul rand al post-ului tau. Banuiesc ca nu te va deranja, nu?

 

Pai nu vad de unde si pana unde iti permiti tu sa-mi zici asta \\\\\\\\\\\\\\\"dar te-a marcat serios rau experienta aia... banuiesc ca inca mai crezi in baubau si Mos Craciun, mno?\\\\\\\\\\\\\\\" ...

Mic report meaning ca m-ai reclamat ?

Whatever, nicio problema :twoup:

Big deal, inca 30 de zile suspend de la prieteni :)

Timp in care voi mai invatati una alta pe masinile oamenilor :)

Bafta !

 

Oricum...e tare :twoup: Unii strica masini si \\\\\\\\\\\\\\\"victimele\\\\\\\\\\\\\\\" nu reclama niciunde...altii se dau loviti pentru chestii mult mai putin grave :twoup:

 

Si cu asta inchei orice discutie aici referitoare la asta, ca oricum nu m-ati platit pentru reclama :twoup:

 

Si daca tu crezi sau cel care ma va suspenda, ca suspend-ul ma va impiedica sa intru pe acest forum, va inselati amarnic :twoup:

Pot sa-mi fac 1000 de usere, de pe 1001 IP-uri ...

Desigur, n-o sa mai postez orice o perioada...dar de intrat tot intru, mai ales c-as fi suspendat din nou pe nedrept...

Adica am luat si suspend-uri pe buna dreptate, dar si multe pe nedrept, tocmai ca m-am luat de o anumita persoana :twoup:

Primele dati am respectat suspend-urile, nefacandu-mi alt username sa intru, dar deja de la al 5-lea...ma doare la basca si-o sa-mi fac destule daca voi fi suspendat iar pe nedrept.

 

Daca nu, cu-atat mai bine :angry:

Edited by hornetb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.