Jump to content

Recommended Posts

un mare + pt. userul tore, mi-a reparat modulul de lumini (problema cu faza lunga), multumesc si lui claudiubwr, printre altele in vara trecuta inainte sa plec in concediu masina facea figuri si m-a ajutat imediat, car si userului rmq pt. "sustinere tehnica telefonica" , desi nu l-am vazut niciodata in datorez vreo 2 lazi de bere
Link to comment
Share on other sites

Nu recomand user-ul Emiliano, am facut schimb de jante prin octombrie, intelegerea fiind el sa-mi dea cauciucurile inapoi, fiind in stare buna, iar eu sa-i pastrez cauciucurile, deoarece erau ca-n palma de chele, urmand sa le schimb cu altele noi. Nici in ziua de azi nu mai raspunde la telefon.

Greseala este a mea ca i le-am lasat, dar am mers pe incredere ...

Link to comment
Share on other sites

Nu recomand user-ul Emiliano, am facut schimb de jante prin octombrie, intelegerea fiind el sa-mi dea cauciucurile inapoi, fiind in stare buna, iar eu sa-i pastrez cauciucurile, deoarece erau ca-n palma de chele, urmand sa le schimb cu altele noi. Nici in ziua de azi nu mai raspunde la telefon.

Greseala este a mea ca i le-am lasat, dar am mers pe incredere ...

vecinul meu :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Doresc sa mentionez si eu faptul ca userul bitzapopescu este un TEPAR.Asadar atentie la acest user care are nr. de tel.0721400401 si 0767575990 ca nu este o persoana corecta si de cuvant.

Mi-a vandut chedere pt geamuri defecte desi am vorbit clar la telefon ca am nevoie de ele in stare buna si fara umflaturi,iar acum nu mai raspunde la telefon pt. a le trimite inapoi sa-mi recuperez banii.

Deci ATENTIE LA USERUL bitzapopescu.....Bogdan Popescu......TEPAR.

Link to comment
Share on other sites

recomand @ro_jamess pentru repararea modulului confort la e46. Baiat serios!

 

Intradevar, ro-jamess e un baiat de nota 10. Cu ceva timp in urma i-am donat o piesa dar piesa identica care avea sa fie montata pe masina mea nu sa putut recoda nicicum.

Cu coada intre picioare i-am cerul piesa inapoi. Baiatul super de treaba mi-a trimis piesa inapoi fara nici o problema. Am montat-o inapoi si am scapat de problema.

Inca odata ii multumesc pt. asta.

Edited by Calin78
Link to comment
Share on other sites

Sa NU !!! cumparati piese niciodata de la userul ,,ovidiubmw18,,fratele meu a pus un anunt la MP sectiunea cumparari pt a cumpara 2 bascule fata pt un e46,omu i-a dat mesaj pe privat si a spus ca are el,omu parea corect si i-a dat adresa, a doua zi vine fan curierul cu coletul foarte bine ambalat sa nu vezi ce este inauntru si dupa ce a platit coletul si l-a desfacut erau bascule de E36 si nu de E46 si colegul nostru tepar nu mai raspunde la telefon
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.