Jump to content

Recommended Posts

Dear Boneaparte,

 

1. Ti-am explicat ca trapa nu am probat-o decat in momentul in care m-am hotarat sa o montez pe masina (mai exact acum o luna de zile) ceea ce nu s-a intamplat tocmai din cauza ca nu functioneaza.

 

2. Iarasi imi spui de numarul de telefon... numarul l-am schimbat pur si simplu. Nu din cauza ta. (numarul de telefon pe care il am acum m-a costat mult mai mult de 100 lei :) ) asta ca o paranteza.

 

3. Exact asa faceai... ma sunai dimineata/seara nu conta, ma luai la misto. Banii ti-i dadeam, atunci chiar nu stiam ca trapa nu functioneaza, numai ca tu nu ai procedat corect... te-ai apucat imediat sa scrii mizerii pe forum, sa ma faci tepar, ca am sa-ti dau nu stiu cati bani, etc... nu e frumos.

 

4. Faza cu mila :wacko: crede-ma... nu are de ce sa-ti fie mila de mine. Am destui bani sa imi cumpar 10... poate 1000 de plafoane de interior. Crede-ma ca nu vorbesc prostii :) .

 

5. Te rog foarte frumos si civilizat sa vi sa te convingi ca trapa nu functioneaza. Nu am zis sa vi sa o iei, pentru ca sigur nu o sa o iei inapoi.

 

6. Daca iti spuneam pe PM ca trapa nu functioneaza sigur ma luai la misto si iarasi iesea acest circ cu cei 100 de lei ai tai. Deci am tacut din gura tocmai pentru a evita scandalul pe forum si tu tot continui sa imi ceri cei 100 lei. :wacko: Mi se pare penibila faza.

 

7.Chiar nu ma carpesc :) daca eram carpaci sau cum ai zis tu... puneam mizeria aia de trapa pe masina, doar asa de dragul de a avea un geam in plafon (care nici nu se deschide... ai inteles ce vreau sa zic). asta inseamna sa te carpesti.

 

Nu am incercat sa ti-o trimit inapoi, probabil daca era altcineva (sau chiar tu) in locul meu facea circ aici pe forum. Tocmai de asta iti spun... omule nu ma fac cei 250-300€ cat au fost aceste piese, de cei 100 lei nu mai vorbesc.

 

Acum sunt 100% sigur ca nu sa vi sa te convingi ca acea trapa nu functioneaza... eu raman cu trapa stricata si in final tot sunt considerat mare tepar.

 

Sunt convins ca tu stiai ca trapa nu merge. Macar puteai sa iti ceri scuze si sa spui ca nu ai stiut.

Gasisem la vremea aceea plafon si trapa la cineva in TM la acelasi pret... probabil se putea face si proba, dar asta e... am zis ca e mai sigur de pe forum....

 

Urat din partea ta.

 

 

Sau mai bine intrati aici sa vedeti full version :)

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/102688-vand-volan-sport-cu-comenzi/

Edited by Allex
Link to comment
Share on other sites

Recomand:

 

IF 63 BMW - service (mi-am facut toate reparatiile si reviiziile la el si tot la el o sa ma duc)

grozdan - piese auto

bila - piese auto

claudiuwbr - piese auto - chiar daca personal n-am cumparat niciodata de la el, un prieten de-al meu ii este client fidel

Link to comment
Share on other sites

Recomand user-ul nicu25, foarte serios si produse de calitate excelenta, am luat un volan de la el si este intr-adevar nou si OEM 100% desi recunosc ca m-am indoit la inceput, dar am zis sa incerc oricum :). Din partea mea nota 10+, este excelent volanul :)! Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

@allex_nst; un mare MINUS

mi-a comandat un filtru de combustibil si nu a mai dorit sa-l ia pe motiv ca el are filtrul de pe masina fara ghidaj

http://www.bmwclub.r...ost__p__1526663

atasez 2 poze + link catre cod original ca sa se vada ca i-am dus exact ce a comandat

http://bmwfans.info/...r_with_heating/ piesa 2

eu i-am adus filtru KNECHT intrucat MANN nu se mai fabrica

Edited by claudiuBWR
Link to comment
Share on other sites

recomand user-ul TOM din Rm. Valcea. Mi-a montat un sistem DSP, a lucrat 17 ore incontinuu, parca ar fi facut-o pt masina lui. Iar despre felul cum lucreaza e absolut extraordinar. Apelati cu incredere la el, foarte serios si muncitor. Monteaza orice retrofit-uri pe masini, chiar si DSC sau Servotronic - cu toate ca BMW spune ca nu exista retrofit pt. asa ceva.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Desi niciunul dintre ei nu mai are nevoie de recomandari:

+1 Robert_TAU. Lucreaza cu grija, atelier extrem de curat. Deasemenea mereu m-a ajutat cu sfaturi de intretinere!

 

+1 claudiuBWR. Foarte prompt, m-a ajutat intotdeauna sa fac alegerea corecta a pieselor, faptul ca livreaza gratuit piesele este un mare +

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.