Jump to content

Recommended Posts

  • 1 month later...

Am reusit azi, dupa ceva timp de ..... sa montez scaunele sport, cu actionare elctrica. De fapt, operatiunea a facut-o colegul Neo Andersson

Sincer, cat sunt eu de carcotas si vesnic nemultumit, nu am avut ce-i reprosa! S-a inceput lucrul la ora la care am stabilit, s-a lucrat continuu la masina mea (doar 2 pauze de tigara si una pt un sandwich), atent, cu schemele electrice bmw, cu computerul pentru diversele programari ale calculatoarelor! Fara incercari, bajbaieli etc!!!

Am ramas placut impresionat de lucrare, de solicitudine, seriozitate!

 

Neo:goodjob:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Un mare PLUS pentru userul dorub98nic http://www.bmwclub.ro/forums/user/24299-dorub98nic/

Recomand pentru lucrari la masina. Chiar isi da silinta, are preturi super-ok iar lucrarea iese :thumbsup:

 

Confirm, si eu am facut la el tot ce tine de mecanica si nu l-am mai vazut de la inceputul verii, n-am mai avut nevoie :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Inca un mare +1 pentru ClaudiuBWR, nu numai ca aduce piese de calitate la un pret competitiv, insa o face intr-un timp record si a fost atat de amabil, incat le-a livrat direct la service-ul unde am avut masina.

 

100% recomand si apreciez Claudiu :thumbsup:

Edited by Pole
Link to comment
Share on other sites

Jesus, aia a fost o incurcatura aiurea pe care chiar eu am asumat-o. Bara zgariata de la depozitare, ca doar nu o tineam in casa bibelou.

 

Dar in pwla mea aia la care le-am dat lucruri moca n-au zis unu nimic, sau aia pe care i-am ajutat in 8 ani de forum, unu nu m-a laudat.

 

Nici nu stiam ca eu sunt trecut in lista aia, ca nu m-a interesat niciodata.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dar in pwla mea aia la care le-am dat lucruri moca n-au zis unu nimic, sau aia pe care i-am ajutat in 8 ani de forum, unu nu m-a laudat.

 

 

 

Tu te plangi? fii serios. Am donat lucruri care dupa cateva zile au ajuns la vanzare tot aici pe forum. Sa mai zic ca aproape zilnic ma suna unii (nici macar nu-i stiu) care ma tot intreaba de una lata cum sa-si faca la masina?

Eu ce drac sa mai zic atunci.

Link to comment
Share on other sites

E o mare prostie lista aia, in concluzie, si vreau sa fiu scos de pe ea ! E o singura intamplare nefericita intamplata in 2008 sau 2009. Nu reflecta realitatea. Punct.

 

Efectiv am luat foc. Imi vine mai devreme un carnat si imi arata cica "adevarata valoare". Fmm de retard. Altfel nici macar nu stiam ca sunt pe lista aia, ca n-am de vanzare nimic pe forumul asta.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

E o mare prostie lista aia, in concluzie, si vreau sa fiu scos de pe ea ! E o singura intamplare nefericita intamplata in 2008 sau 2009. Nu reflecta realitatea. Punct.

 

Efectiv am luat foc. Imi vine mai devreme un carnat si imi arata cica "adevarata valoare". Fmm de retard. Altfel nici macar nu stiam ca sunt pe lista aia, ca n-am de vanzare nimic pe forumul asta.

 

unde ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Multumesc colegului Kenbobo pentru timpul alocat si ajutorul acordat in vederea luarii unor decizii informate in ceea ce priveste achizitionarea unor produse dintr-un domeniu cu care nu am multe in comun.

 

:goodjob: :first: :hi:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Multumesc colegului Kenbobo pentru timpul alocat si ajutorul acordat in vederea luarii unor decizii informate in ceea ce priveste achizitionarea unor produse dintr-un domeniu cu care nu am multe in comun.

 

:goodjob: :first: :hi:

Si eu ii multumesc pentru timpul acordat in vederea identificarii unei probleme la sistemul audio.

Un user care mi-a fost de mare ajutor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.