Jump to content

Recommended Posts

Stiu ca il recomanda pe mecanicul lui, cel cu nucii.Poate vinde si ceva, eu nu am observat.

 

Cred cĂŁ te chinuie anumite obsesii.

Atâta timp cât n-ai fost niciodatã acolo, nu-Þi mai spune pãrerea despre ceea ce nu cunoºti.

 

--------------------

 

Calificative pozitive:

 

grozadan: foarte serios, foarte punctual, preĂžuri corecte.

 

zippo: foarte corect, mi-a schimbat fãrã Întârziere niºte produse.

 

MAS: foarte serios Âşi punctual, preĂžuri bune.

Calificative negative:

 

b70angelayes: Foarte neserios, mincinos. Am vrut sã cumpãr niºte ornamente de interior de la el, mi-a spus prin pm ºi la telefon cã sunt impecabile, cã nu au cusur. La faÞa locului mi-am dat seama cã ornamentul central de pe consolã era foarte zgâriat, prin urmare a vrut sã-mi ofere un spray ca sã remediez singur problema.

 

GTR: foarte neserios, a Încercat sã mã Þepuiascã cu niºte jante de M5 E39 pe care le vindea la Mica Publicitate. Mi-a trimis niºte poze pe mail cu jantele, i-am spus cã vreau sã le cumpãr dar cã vreau sã pot deschide coletul la primire ºi sã plãtesc cu ramburs, a zis cã el preferã sã-i bag banii Într-un cont Înainte sã-mi trimitã jantele. <_< L-am Întrebat de ce nu acceptã plata cu ramburs ºi a preferat sã nu mai rãspundã. Ulterior am aflat cã jantele erau foarte strâmbe, Încercase sã le mai vândã ºi altora. A evitat sã-mi dea un numãr de telefon, Îmi rãspundea doar prin email.

Link to comment
Share on other sites

asa, si acum ce face un user care vrea sa cumpere?

Cauta in tot topicul asta sa vada ce review exista despre un anumit user? Gizas!

Terminati cu prostiile si cumparati piese noi.

 

 

cei citati nu vand si piese noi ?

Link to comment
Share on other sites

Groza Dan, baiat de nota 10, mi-a trimis piesele chiar inainte ca eu sa-i platesc...si preturi foarte bune!!!

 

Brandex dar el e doar cu tuningul, in ultima vreme mai mult am reparat...

 

Ei sunt singurii de la care am cumparat cate ceva, am vrut sa mai cumpar si de la Roscatu si a fost foarte serviabil...

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca il recomanda pe mecanicul lui, cel cu nucii.Poate vinde si ceva, eu nu am observat.

 

Cred cĂŁ te chinuie anumite obsesii.

Atâta timp cât n-ai fost niciodatã acolo, nu-Þi mai spune pãrerea despre ceea ce nu cunoºti.

 

 

Ciupanezule esti foarte sensibil. :)

Nu am scris nimic de rau despre el. <_<

Link to comment
Share on other sites

Recomand cu ĂŽncredere userul 4ucom, m-a aşteptat o dată cu banii pt o piesă iar la un filtru de motorină mi-a făcut o reducere de vreo 20%.

De asemenea recomand şi userul grozadan, am cumpărat de mai multe ori piese de la el şi am fost mulţumit pe deplin.

Edited by IulianC
Link to comment
Share on other sites

Recomand : 320e36-George - stie cu testeru :, grozadan - promptitudine, seriozitate si preturi ok :, alex_maniacu - te-ai miscat rapid cu sticker-ul (jos palaria pentru faptul ca ai avut amabilitatea sa vii tu la mine cand nu am putut eu sa vin la tine )

 

Toata stima.

Edited by cristi_vlh
Link to comment
Share on other sites

Deoarece se pare ca daca scriu pe topicul unde isi ofera serviciile se considera UP, voi posta aici.

Este vorba de userul 320i e36 / George si serviciile oferite de el.

 

Mi-a facut Sambata, 06.06.2009 resoftare la e39 525d.

Aveam o masuratoare dyno facuta inainte de chip si am mai facut una, dupa chip.

Uploadez 2 poze, una cu masuratorile dyno suprapuse si una cu masuratoarea dyno de dupa resoftare.

Diferentele sunt clare.

Masina trage mult mai bine, mai liniar, consumul intr-adevar a scazut putin, se accelereaza mai repede/usor masina... Numai lucruri bune.

 

Recomand.

 

Aveti pozele.

 

Edit: am corectat pozele. Am trasat gresit marcajele de la masuratorile vechi.

Edited by bgdaddylv
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.