Jump to content

Dezmembrez E36,E46


Recommended Posts

  • Replies 880
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

momentan am decat cu geamuri el fata-spate

o sa am sapt viitoare sau maxim peste 2 saptamani si cu geamuri el decat fata

e perfect...imi dai si mie un PM te rog cand il ai. sau o sa`ti mai scriu eu sa`ti aduc aminte. cam pe la ce pret sunt?

Link to comment
Share on other sites

Ce interioare ai (scaune, bancheta, fete de usi) si la ce preturi?

momentam mai am un interior gri ,cel negru s-a vandut

 

pentru e46 din 2000 , motor de 1.9 benzina ( http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=17&fg=05 ) piesa 3 si 6 , vasul de expansiune si capacul

si mai vreau si piesa incercuita cu rosu e in spatele ventilatorului ( ventilatorul de racite al radiatorului ) , intre ventilator si motor , are 4 suruburi e negru si e cam de o palma .

nu am

Link to comment
Share on other sites

Ce interioare ai (scaune, bancheta, fete de usi) si la ce preturi?

momentam mai am un interior gri ,cel negru s-a vandut

 

pentru e46 din 2000 , motor de 1.9 benzina ( http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=17&fg=05 ) piesa 3 si 6 , vasul de expansiune si capacul

si mai vreau si piesa incercuita cu rosu e in spatele ventilatorului ( ventilatorul de racite al radiatorului ) , intre ventilator si motor , are 4 suruburi e negru si e cam de o palma .

nu am

ce nu ai piesa aia ? da vasul de expansiune cu capacul ?

Link to comment
Share on other sites

Ce interioare ai (scaune, bancheta, fete de usi) si la ce preturi?

momentam mai am un interior gri ,cel negru s-a vandut

 

pentru e46 din 2000 , motor de 1.9 benzina ( http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=17&fg=05 ) piesa 3 si 6 , vasul de expansiune si capacul

si mai vreau si piesa incercuita cu rosu e in spatele ventilatorului ( ventilatorul de racite al radiatorului ) , intre ventilator si motor , are 4 suruburi e negru si e cam de o palma .

nu am

ce nu ai piesa aia ? da vasul de expansiune cu capacul ?

am dar de diesel2000,nu se potriveste de la 20D la 19benzina din cate am inteles

Link to comment
Share on other sites

Dezmembrari Bmw E46,caroserii ,elemente caroserie, volane, interioare, suspensie, piese motor,motoare diesel ,benzina ,multe piese

Tel. 0749 621 488

0765 430 118

 

 

jantele din poza la ce bani sunt? si ce dim? 16 cumva?

 

si ma mai intereseaza niste discuri spate dar sa fie ventilate tot ptr un E46 face-lift

Edited by bitzy_bmw
Link to comment
Share on other sites

Dezmembrari Bmw E46,caroserii ,elemente caroserie, volane, interioare, suspensie, piese motor,motoare diesel ,benzina ,multe piese

Tel. 0749 621 488

0765 430 118

 

 

jantele din poza la ce bani sunt? si ce dim? 16 cumva?

 

si ma mai intereseaza niste discuri spate dar sa fie ventilate tot ptr un E46 face-lift

jantele s-au dat ieri si discurile spate nu pot sa le dau momentan pt ca tre sa mai mut masina de colo colo si tre sa o misc pe roti <_<(te anunt cand pot sa ti le dau) dar daca e o urgenta ti le dau

 

Ai vreo cutie 6+1 de 320d de 150 cp/2004? si daca da la ce pret imi oferi cutia/volanta/kitul ambreiaj si cardanul.

Mersi Frumos.

nu am decat 5+1

 

la vreuna din ele scaune sport?rasp pe pm,te rog.

ai pm

Edited by Bogdan15RAM
Link to comment
Share on other sites

aripa dreapta fata este? scutul motor ala mic de plastic, cel din fata celui de aluminiu este? ce preturi? multumesc.

aripa 60 euro, scutul din fata 150 ron

 

Stopurile fata , spate si lucasurile laterale ai pe alb ? Ma intereseaza in stare f. buna. Pret.

Un modul de clima defect dar cu panoul frontal nezgariat? Modelul din foto.

iti tre fl sau nfl?

modul de clima defect nu am

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.