Jump to content

Dezmembrez E36,E46


Recommended Posts

  • Replies 880
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

te-am sunat dar nu raspunzi,vreau aparatoarea cea mica de noroi pe stinga fata cea care se prinde si de bara si mai vreau cele 2 clacxoane,astept preturi pt fiecare

salut,scz poate nu am auzit tel...

aparatoarea de noroi este 80 ron,iar claxoanele 50ron/buc

 

volanu la ce pretz este ??? toata stima

salut,volanul s-a vandut din prima zi dar am altul la 500euro(impecabil)

iti atasez o poza

Link to comment
Share on other sites

te-am sunat dar nu raspunzi,vreau aparatoarea cea mica de noroi pe stinga fata cea care se prinde si de bara si mai vreau cele 2 clacxoane,astept preturi pt fiecare

salut,scz poate nu am auzit tel...

aparatoarea de noroi este 80 ron,iar claxoanele 50ron/buc

te sun dimineata sa iti dau datele sa imi trimiti piesele

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza o nuca schimbator piele 5 viteze in stare foarte buna si din trusa de scule: surubelnita cu 2 capete si cele doua chei 8-10 si 12-13. Rog mesaj privat. Multumesc.

am o nuca de schimbator de piele,dar nu este intr-o stare foarte buna si cheile sa ma uit maine sa vad daca le am....lasa-mi un nr de tel aici sau pm

 

si 5+1 cu/volanta/kitul ambreiaj de 150cp la ce pret?

ai pm

Link to comment
Share on other sites

Sal. ma intereseaza volanul cu tot cu airbag, chit ca are chit ca nare airbagul acolo si capota,urgent,ca sa nu stai fara capota iti pot oferii una neagra la schimb + dif.

 

 

si un releu-balat xenon mai asvrea,ms

Link to comment
Share on other sites

Sal. ma intereseaza volanul cu tot cu airbag, chit ca are chit ca nare airbagul acolo si capota,urgent,ca sa nu stai fara capota iti pot oferii una neagra la schimb + dif.

 

 

si un releu-balat xenon mai asvrea,ms

0749621488,am volanul dar ala care este atasat mai sus,capota nu-mi tre la schimb si este 150euro

si pt xenon nu am

 

320D 136cp

Nu dupa asta,dupa cea facelift cea gri,volan si capota,pret volanul multifunctional si capota

Link to comment
Share on other sites

Sal. ma intereseaza volanul cu tot cu airbag, chit ca are chit ca nare airbagul acolo si capota,urgent,ca sa nu stai fara capota iti pot oferii una neagra la schimb + dif.

 

 

si un releu-balat xenon mai asvrea,ms

0749621488,am volanul dar ala care este atasat mai sus,capota nu-mi tre la schimb si este 150euro

si pt xenon nu am

 

320D 136cp

Nu dupa asta,dupa cea facelift cea gri,volan si capota,pret volanul multifunctional si capota

volanul de pe cea gri s-a vandut...

capota de pe FL este 150euro(completa)

Link to comment
Share on other sites

farul fata dreapta cu totul, si un pret te rog. e fara xenon din ce vad?

farul este 100euro,dar semnalul e putin ciupit

 

doar farul fara semnal, ultimul pret te rog.

si daca este original ce marca scrie pe el Bosch sau AL (Automotive Lighting). Daca e ZKW sau alti producatori nu ma intereseaza.

merci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.