Jump to content

[Schimb] jante pe 16 E46 cu jante 17 sau 18


alex230ro

Recommended Posts

schimb jante 16 Styling 42 cu jante pe 17 sau 18 oem,ofer diferenta,jantele sunt in stare buna gumele sunt 2 Khumo Ecsta ca noi(rulate aprox 10.000 km) 2 Pirelli in stare destul de proasta(mai au ceva carne dar sunt invechite).

In principiu ma intereseaza jante pe 17 M pachet sau 18 M tech cu tot cu gume, prefer cu cineva din Bucuresti sa fac schimbul.

Diferenta o stabilim in functie de oferte .

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

schimb jante 16 Styling 42 cu jante pe 17 sau 18 oem,ofer diferenta,jantele sunt in stare buna gumele sunt 2 Khumo Ecsta ca noi(rulate aprox 10.000 km) 2 Pirelli in stare destul de proasta(mai au ceva carne dar sunt invechite).

In principiu ma intereseaza jante pe 17 M pachet sau 18 M tech cu tot cu gume, prefer cu cineva din Bucuresti sa fac schimbul.

Diferenta o stabilim in functie de oferte .

 

te intereseaza jantele mele?

Link to comment
Share on other sites

schimb jante 16 Styling 42 cu jante pe 17 sau 18 oem,ofer diferenta,jantele sunt in stare buna gumele sunt 2 Khumo Ecsta ca noi(rulate aprox 10.000 km) 2 Pirelli in stare destul de proasta(mai au ceva carne dar sunt invechite).

In principiu ma intereseaza jante pe 17 M pachet sau 18 M tech cu tot cu gume, prefer cu cineva din Bucuresti sa fac schimbul.

Diferenta o stabilim in functie de oferte .

 

Salut

Sunt originale ? scrie in relief pe ele BMW?

vrei sa le vinzi?

Daca da fa-mi si mie un pret la 2 buc daca le vinzi asa.

Da nu zi-mi un pret la toate patru.

Merci pentru intelegere

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

foarte frumoase,din pacate :

-pe spate sunt tot 225 si la mine cred ca ar trebui 245/255

-la pretul pus de tine acolo nu am cum sa pun diferenta

adaugari la anunt:acum am pe fata 2 gume dunlop sp1 luate anul trecut in oct parca(am factura si garantie la ele DOT 2009 nu cred ca am mai mult de 5 mii km cu ele)

pe spate tot Khumo ecsta,intre timp am julit o janta de bordura,mai ofer una impecabila practic ofer 5 jante + 4 gume

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
schimb jante 16 Styling 42 cu jante pe 17 sau 18 oem,ofer diferenta,jantele sunt in stare buna gumele sunt 2 Khumo Ecsta ca noi(rulate aprox 10.000 km) 2 Pirelli in stare destul de proasta(mai au ceva carne dar sunt invechite).

In principiu ma intereseaza jante pe 17 M pachet sau 18 M tech cu tot cu gume, prefer cu cineva din Bucuresti sa fac schimbul.

Diferenta o stabilim in functie de oferte .

SAL

am eu jante 17` IWC 5 spite merg pe BMW eu am seria 5, si cauciucuri michelin 235 45 daca te intereseaza asta este nr meu 0721257608 0755741441

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.