Jump to content

E 30 GETAX


jakal

Recommended Posts

in primul rand salutari la toti pasionatii de aceasta marca ..

 

am decis sa imi prezint si eu masina aici...un e30 recarosat in iarna asta...

motorizare 2,5 12v

interior recaro

m-tehn 2

geamuri electrice, abs. suspensi sport,discuri ventilate si perforate...

jante keskin kt1 16" 9J

 

ma declar total multumit de acesta masina ,de felul cum trage....cum se comporta la drum....

cateva poze.....

post-8892-1251324479_thumb.jpg

post-8892-1251324503_thumb.jpg

post-8892-1251324515_thumb.jpg

post-8892-1251324529_thumb.jpg

post-8892-1251324546_thumb.jpg

post-8892-1251324564_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stiu...ma amuza cand mai merg pe DN sau autostrada si opresc la peco......si apare cate unu..."frate al meu e 1.8 dar prea ai trecut tare pe linga mine ....a mea nu trage asa..:)).."

 

ce pot sa ii zic...poate nu e bine reglata ,stiu eu...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Arata f. bine masina. De ce ai lasat scris 316i dar spui ca e 325i ? (speri sa fentezi taxele ? :lol: )

 

PS: Filmuletul nu e facut cumva la Mall-ul din Pitesti ?...eram oricum acolo. Baga si restul clipurilor :). E mai frumos montajul.

Edited by lucianpurdescu
Link to comment
Share on other sites

atata timp cat sunt intretinute, ulei bun, sistem de racire ok , de ce nu ? ca doar nu iti iei masina din 87 cu motor de 2,5 ca sa mergi linistit cu nevasta la cumparaturi sau sa faci naveta.

foarte frumos "taxiul" .bafta in continuare.

 

p.s. cres ca de la caucucurile explodata , ti-a sarit un pic vopseaua de pe la pasaje. ar merita un retus, ca se vede urat, daca era culoare mai inchisa nu se vedea asa :)

Link to comment
Share on other sites

Arata f. bine masina. De ce ai lasat scris 316i dar spui ca e 325i ? (speri sa fentezi taxele ? :) )

 

PS: Filmuletul nu e facut cumva la Mall-ul din Pitesti ?...eram oricum acolo. Baga si restul clipurilor :). E mai frumos montajul.

 

 

masina este 2,5 in acte....nu am ce sa fentez....recarosarea a fost facuta tot cu un 325......totul e trecut in talon...inclusiv jantele pe 16 :D....intradevar a mai sarit vpseaua,dar acum am revopsit barile fata ,spate si bandourile pe lateral...

 

 

da,filmuletul este de la pitesti ..........

 

mai sint cateva ....:lol:

...

 

si unul cu baietelul meu....:lol:

Edited by jakal
Link to comment
Share on other sites

e amuzant cu 316....ca bagi lumea in ceata...:)).....si nu inteleg uni de ce fuge asa......bine ma refer la cei care nu deosebesc un sunet de 6 pistoane fata de unu de patru...

 

316 v8 e lafu eu atata stiu, un f. bun prieten de al meu......

 

un filmulet cu fratele mai mare........:lol:).320.........:lol::)

 

http://www.youtube.com/watch?v=bXUcXeFRZB4...feature=channel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.