Jump to content

E 30 GETAX


jakal

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

culoarea este luata de la skoda rs.....celalalt getax asa a venit galben de afara....

a mea initial cand am adus-o a fost gri....

 

la recarosare pana unde ai mers... gen dat pana la tabla jos si refacut tot sau ai mers dor ce trebuia inlocuit... oglinzile ce model sunt?

Edited by CrazyMan
Link to comment
Share on other sites

ahahahahahaa..

 

 

nu rade.....masina e obiectiv protejat de firma aia....:lol:

 

 

ambreiajul e SANCHS..... e pus nou acum 6 luni si sper sa ma tina cat mai mult........deoacamdata nu da nici un semn de oboseala la cate a indurat....:)

Edited by jakal
Link to comment
Share on other sites

nu rade.....masina e obiectiv protejat de firma aia.... :)

 

 

foarte tare... :)

 

nu am vazut nici pe ferrari asa ceva...cred ca esti singurul...ma mir ca se baga bgs la asa ceva...dar cum isi dau seama ca masina pateste ceva?! ar trebui sa ai o statie ceva de la ei care sa comunice cu ei(sa ii anunte mai exact)... cam ciudat , parca nu imi vine sa te cred... :lol:

 

cea mai buna parte este ca te despagubesc pana la 30 de mii de euro daca nu au fost eficienti,cat platesti pe luna?! ... :lol:

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

nu rade.....masina e obiectiv protejat de firma aia.... :)

 

 

foarte tare... :)

 

nu am vazut nici pe ferrari asa ceva...cred ca esti singurul...ma mir ca se baga bgs la asa ceva...dar cum isi dau seama ca masina pateste ceva?! ar trebui sa ai o statie ceva de la ei care sa comunice cu ei(sa ii anunte mai exact)... cam ciudat , parca nu imi vine sa te cred... :lol:

 

cea mai buna parte este ca te despagubesc pana la 30 de mii de euro daca nu au fost eficienti,cat platesti pe luna?! ... :lol:

 

probabil ala cu ferrari nu isi lipeste asa ceva.....in ploiesti sint 5 masini.....sint eficienti.....

Edited by jakal
Link to comment
Share on other sites

probabil ala cu ferrari nu isi lipeste asa ceva.....in ploiesti sint 5 masini.....sint eficienti.....

 

dupa sticker te si recunos astia de la bgs...apropo daca tu esti la Constanta,sau la margine de oras, cum te gasesc astia ?! ai gps?! sau cum..?! ca nu e ca la casa...te intreb ca m-ar interesa si pe mine ,ca am si la magazin BGS, dar la masina n-am...oricum nu cred ca e prea eficient sistemul ... 

Link to comment
Share on other sites

iti dai seama ca sint orase in tara care nici nu au filiale.....in mare e pt orasul meu unde ma bazez pe firma asta....si exista mobile....si prieteni care lucreaza acolo....cam atat cu off-topicul....

 

mersi pt intelegere......

 

sal.......

 

multumesc la toti pentru aprecierile legate de masina..........

Edited by jakal
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.