Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut.

ma intereseaza urmatoarele elemente pentru seria 5 E39:

 

Aparatoarea de noroi, sau semiaripa contraaripa cum se numeste nu stiu, de sub aripa plasticul acela, de pe partea dreapta fatza... este bucata mare de plastic si se prelungeste in bucatica mai mica, cea care se capseaza in aripa de tabla.. din cate stiu

 

Capacul din portbagaj cel care acopera roata de rezerva

 

Jantele de E39... un posibil skimb cu ale mele pe 16 style 33 dau diferenta.

 

si ceva elemente de ornament... daca ai... :)

Bordul cu ceasuri E39- vreau sa stiu cate mufe are in spate, si cum sunt puse mufele pentru pini.. o eventuala poza.

ma mai intereseaza si balamaua cu totu` de la portbagaj.. deci toata instalatia aia cu buton. Fami niste preturi te rog.

 

Mersi

Edited by alex_maniacu_91
Link to comment
Share on other sites

Salut.

ma intereseaza urmatoarele elemente pentru seria 5 E39:

 

Aparatoarea de noroi, sau semiaripa contraaripa cum se numeste nu stiu, de sub aripa plasticul acela, de pe partea dreapta fatza... este bucata mare de plastic si se prelungeste in bucatica mai mica, cea care se capseaza in aripa de tabla.. din cate stiu

 

Capacul din portbagaj cel care acopera roata de rezerva

 

Jantele de E39... un posibil skimb cu ale mele pe 16 style 33 dau diferenta.

 

si ceva elemente de ornament... daca ai... :)

Bordul cu ceasuri E39- vreau sa stiu cate mufe are in spate, si cum sunt puse mufele pentru pini.. o eventuala poza.

ma mai intereseaza si balamaua cu totu` de la portbagaj.. deci toata instalatia aia cu buton. Fami niste preturi te rog.

 

Mersi

 

aparatorile de noroi sunt la 100 lei bucata

capacul de la portbagaj ma uit sa vad daca mai este

jantele s-au vandut

ceasurile bord-nu stiu cate mufe au dar o sa ma uit

care balama de la portbagaj?poza cu piesa care iti trebuie ai?

Link to comment
Share on other sites

fami un pret la ceasurile de bord, si la ce mai ai. cauciucul ala e scump.. nou Original este 88 lei... la balamaua din portbagaj.. nu stiu nu ma pricep, mie mi`au spart portbagajul si mi`au furat toata instalatia cu tot cu buton.. deci nici buton nu mai am :) imi trebuie butonu si mecanismu ala care deskide usha de portbagaj.
Link to comment
Share on other sites

fami un pret la ceasurile de bord, si la ce mai ai. cauciucul ala e scump.. nou Original este 88 lei... la balamaua din portbagaj.. nu stiu nu ma pricep, mie mi`au spart portbagajul si mi`au furat toata instalatia cu tot cu buton.. deci nici buton nu mai am :) imi trebuie butonu si mecanismu ala care deskide usha de portbagaj.

Ceasurile de bord sunt la 150 euro,care cauciuc e scump?aparatoarea de noroi?chiar daca este asa este aftermarket si am vazut eu cum sunt plasticele alea de rahat dar in fine fiecare cumpara ce vrea si de unde vrea,tot ce-ti trebuie de la portbagaj=100 euro.

 

salut!aripa dreapta fata e39,si spalatoarele faruri..mersi!

Salut,aripa dreapta este la 250 lei si spalatoarele de la faruri vrei doar duzele de pe bara fata sau toata instalatia?

Link to comment
Share on other sites

lasa amice... tine`ti tu preturile astea de la Okna, ca sunt alti care dezmembreaza pe niste preturi foarte normale.. cum sa ceri 250 ron pe o aripa.. cand 90% de aici.. cer 100-150 ? Fi serios, eu am luat de la radu123 aripa fata dreapa 100 lei, ceasuri bord 70 Euro. RECOMAND baiatu serios. nu ca dastia.. 150 euro pe ceasurile de bord :)))))))))))))))))))))) 100 E capacu de la portbagaj.. si e 340 ron NOU la piese auto import germania. mersi mersi dar mai facut sa rad cu preturile astea. mai ales in foamea care e acum, tu ceri imposibilul.
Link to comment
Share on other sites

lasa amice... tine`ti tu preturile astea de la Okna, ca sunt alti care dezmembreaza pe niste preturi foarte normale.. cum sa ceri 250 ron pe o aripa.. cand 90% de aici.. cer 100-150 ? Fi serios, eu am luat de la radu123 aripa fata dreapa 100 lei, ceasuri bord 70 Euro. RECOMAND baiatu serios. nu ca dastia.. 150 euro pe ceasurile de bord :) ))))))))))))))))))))) 100 E capacu de la portbagaj.. si e 340 ron NOU la piese auto import germania. mersi mersi dar mai facut sa rad cu preturile astea. mai ales in foamea care e acum, tu ceri imposibilul.

 

Despre ce foame vorbesti amice?De ce mai intrebi atunci preturile daca tu ai gasit deja asa de ieftin?Sperai la mai ieftin?Astea sunt preturile mele daca nu-ti convine vezi-ti de drumul tau in continuare,ceasurile de bord sunt impecabile....daca vrei am unele la 50 euro dar nu-ti fac nici o proba ti le dau si asta este....

Link to comment
Share on other sites

ma intereseaza

 

-cablu deschidere capota, maner interior deschidere capota E46

-faruri e46

-capac potbagaj

-stopuri e46 berlina semnal alb

-scaune fata model sport piele bej

-volan e46 prefacelift (singlestage) cu tot cu airbag

-ornamente geamuri negru mat (shadow line) la schimb cu cele cromate

 

Stiu ca nu ai e46 berlina. dar totusi le-am scris poate poti face rost. merci

Link to comment
Share on other sites

salut !vreau doar duzele de pe bara..

 

vreau sa vand toata instalatia completa,daca nu o s-o pot vinde completa mai discutam dar mai astept pe cineva care vrea sa-si puna asa ceva.

 

ma intereseaza admisia evacuarea de M3 e36 injectoare ...niste preturi.. merci!

 

Vrei doar galeria de admisie sau vrei si clapetele?Evacuarea o vrei completa cap coada sau decat serpii?Iti dau si preturi dar vreau sa stiu exact ce vrei....0723.77.67.67

 

ma intereseaza

 

-cablu deschidere capota, maner interior deschidere capota E46

-faruri e46

-capac potbagaj

-stopuri e46 berlina semnal alb

-scaune fata model sport piele bej

-volan e46 prefacelift (singlestage) cu tot cu airbag

-ornamente geamuri negru mat (shadow line) la schimb cu cele cromate

 

Stiu ca nu ai e46 berlina. dar totusi le-am scris poate poti face rost. merci

 

Cablu capota nu mai este decat bucata aia mica care face l;egatura dintre cele 2 incuietori care vin pe tragar,capac de portbagaj de cabrio?stopuri de berlina cu semnal alb am la 100 euro,scaune de fata de e46 sedan am din piele bej dar nu sunt cu sustinere laterala,volan nu am,ornamente geamuri nu am momentan,pot face rost de orice.....0723.77.67.67

 

Orice piesa.

 

 

Tel: 0723.77.67.67

 

cateva poze cu masinile care se dezmembreaza.......

pt.e36 rezistenta de pe electroventilator.mersi

 

este la 50 lei.

Link to comment
Share on other sites

salut !vreau doar duzele de pe bara..

 

vreau sa vand toata instalatia completa,daca nu o s-o pot vinde completa mai discutam dar mai astept pe cineva care vrea sa-si puna asa ceva.

 

ma intereseaza admisia evacuarea de M3 e36 injectoare ...niste preturi.. merci!

 

Vrei doar galeria de admisie sau vrei si clapetele?Evacuarea o vrei completa cap coada sau decat serpii?Iti dau si preturi dar vreau sa stiu exact ce vrei....0723.77.67.67

 

ma intereseaza

 

-cablu deschidere capota, maner interior deschidere capota E46

-faruri e46

-capac potbagaj

-stopuri e46 berlina semnal alb

-scaune fata model sport piele bej

-volan e46 prefacelift (singlestage) cu tot cu airbag

-ornamente geamuri negru mat (shadow line) la schimb cu cele cromate

 

Stiu ca nu ai e46 berlina. dar totusi le-am scris poate poti face rost. merci

 

Cablu capota nu mai este decat bucata aia mica care face l;egatura dintre cele 2 incuietori care vin pe tragar,capac de portbagaj de cabrio?stopuri de berlina cu semnal alb am la 100 euro,scaune de fata de e46 sedan am din piele bej dar nu sunt cu sustinere laterala,volan nu am,ornamente geamuri nu am momentan,pot face rost de orice.....0723.77.67.67

 

Orice piesa.

 

 

Tel: 0723.77.67.67

 

cateva poze cu masinile care se dezmembreaza.......

pt.e36 rezistenta de pe electroventilator.mersi

 

este la 50 lei.

 

cum facem sa intru in posesia rezistentei ? sunt din bucuresti pantelimon. multumesc

Link to comment
Share on other sites

Preturi pt volan M5 E34, geamuri electrice si sigla capota?

Care din cele 2 te intereseaza?geamuri electrice=100 euro,emblema capota=70 lei....0723.77.67.67

 

Salut !Ai cumva cd bussines pentru e46 ?

 

Nu am.

 

fa-mi un pret pt nuk skimbator e36

 

care nuca de schimbator?am doar nuca schimbator de m din piele luminata la 99 euro

Link to comment
Share on other sites

Preturi pt volan M5 E34, geamuri electrice si sigla capota?

Care din cele 2 te intereseaza?geamuri electrice=100 euro,emblema capota=70 lei....0723.77.67.67

Nu prea-mi dau seama din poze, ca arata la fel. Daca nu e uzat excesiv, ala mai ieftin. :)

La geamuri electrice sa inteleg ca sunt toate 4 la 100 euro?

Si emblema la 70 lei.. chiar ca e exagerat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.