Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o emblema originala de e36 costa aprox 100 lei,iar tu ceri 70 pe una sh

 

Cer 70 lei pe una noua dar tu ai o problema si anume iti place sa vorbesti....macar daca erai interesat sa cumperi te mai intelegeam dar asa tu o faci de plictiseala sau sa faci posturi multe,ai mai gasit embleme sh originale la 10 lei ca vreau multe?

Link to comment
Share on other sites

Volanul asta merge si pe E46 FL?

Airbagul este single sau dual-stage?

La ce pret e, daca-l mai ai?

 

Nu merge pe e46

La mine merge ,am e 39 . Cat costa?

Daca ai instalatie ptr spalat faruri completa(de la buton si pina la duza) cat costa ptr e39.Merci

Link to comment
Share on other sites

un senzor de temperatura exterioara pt mid?

 

este senzor de temperatura exterioara la 80 lei

 

Volanul asta merge si pe E46 FL?

Airbagul este single sau dual-stage?

La ce pret e, daca-l mai ai?

 

Nu merge pe e46

 

Nu am facut proba sa vad daca se potriveste pe e46 dar volanul asta nu-l mai am ca s-a vandut.

 

Volanul asta merge si pe E46 FL?

Airbagul este single sau dual-stage?

La ce pret e, daca-l mai ai?

 

Nu merge pe e46

La mine merge ,am e 39 . Cat costa?

Daca ai instalatie ptr spalat faruri completa(de la buton si pina la duza) cat costa ptr e39.Merci

 

Volanul nu mai este,am instalatia completa de spalat farurile si costa 150 euro...0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Ma intereseaza butonul pentru deschiderea portbagajului din interiorul masinii si mufa care vine la acel buton daca ai. La e46 butonul se afla deasupra clapetei de deschidere a capotei.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Ma intereseaza butonul pentru deschiderea portbagajului din interiorul masinii si mufa care vine la acel buton daca ai. La e46 butonul se afla deasupra clapetei de deschidere a capotei.

Multumesc!

 

Salut,este butonul pentru deschiderea portbagajului la 150 lei.

 

pe mine m-ar interesa semnalizarile fata pt e34..cele clare de pe m5`ul negru.. la ce pret te`ai gandit?? :)

 

100 lei.

 

salut!ai cumva pentru trusa de scule de pe capacul portbagajului la e39,surubul acela care inchide trusa??si partea cealalta in care intra surubul..

 

ma uit si-ti spun pe seara.

 

ma intereseaza un airbg pentu volanul din poza !

 

Este la 250 euro.

 

aripa dreapta fata de e39 negru cosmo metal. un pret t rog.

 

Nu am aripa decat albastra.

Link to comment
Share on other sites

salut imi spui preturi pt bari fata+spate m5 e34 si intrior piele (gri ,alb ,crem numai negru sa nu fie) si jante m5 daca ai?post-9759-1255287230_thumb.jpg

 

bara fata+bara spate=500 euro

jante m5 e34 cu tot cu anvelope=500 euro

interior piele am partial din piele:pe lateral piele gri si pe mijloc textil gri=500 euro

Link to comment
Share on other sites

este un modul folosit numai la modelele cu navi, este in portbagaj langa calc de navi si tv tuner are o mufa mare neagra asemanatoare cu cea de la cass mie imi trebuie cel cu pinii din mufa plati exista si un model anterior cu pini rotunzi in mufa si la dimensiuni este aproape ca un cass normal de masina multumesc
Link to comment
Share on other sites

Buna

 

Caut:

1. Radiator E36 325i, toate se potrivesc cei cu 6 cilindri benzina. Dar cred ca difera cei care au AC. Eu caut modelul CU AC!

2. Ventilator, tot cu cuplajul visco, pentru 6 cilindri. Se potrivesc toate de pe 6 cilindri benzina, 90-03.

3. Ventilatorul de AC, su numai motorul ventilatorului, ca a mea s-a ruginit. De pe asta imi trebuie foto, ca sa stiu daca se potriveste, ca cred ca sunt doua feluri.

4. Telescoape cu gaz, ce tin sus capota. E36, toate sunt bune, dar cred ca coupe si cabrio difera. Mie imi trebuie pentru limuzina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.