Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E46

eleronu de protbagaj

cablaju de trapa dintre butonu de comanda trapa si motoras trapa

aparatoare noroi stanga

 

Toate astea pentru e46 coupe sau limo?

 

salut. ma intereseaza un MID central de e39 dar de-ala cu ecranul lung si cu buton de BC, si de telefon. si niste stropitori, spalatori de faruri alea de pe spoiler chiar si defecte. instalatia nu o am dar am gaurile in spoiler si vreau sa le astup cu ceva.

 

Salut, am mid in perfecta stare fara defecte la pixeli la 100 euro, duzele care intra in bara si care stropesc farurile costa 150 lei ambele.....0723.77.67.67

 

zimi si mie te rog, intre cele 2 mufe imi lipseste ceva sau sunt mufele diferite?(ori 2 negre, ori 2 albe)

 

 

broasca a fost schimbata la bavaria si nu stiu ce au facut aia pe acolo

 

 

O sa ma uit sa vad ce observ pe acolo.....

 

salut, caseta directie E36 coupe 3.1.6? si macara de geam tot pt coupe. un pret se poate?

 

Salut, caseta de directie am la 100 euro, macara electrica coupe 50 euro.

 

salutare

 

pompa de injectie (aia de pe motor) pentru un 525 DA din 2001?

 

Nu am.

 

salut, far dreapta pentru e39 cu angel si semnal galben, fara xenon ai ?

 

Salut, am un set de faruri de e39 cu semnal galben dar nu stiu daca au xenon si daca au angel eyes, o sa te anunt diseara.

 

poti sa imi zici un pret pentru o boxa nokia de e36 fata..aia de jos..

 

50 lei....0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

Oglinzi exterioare (sticla) pt e39 ai ? Si daca se poate cu suportul ala intrior pe care se prinde. Oglinzile electrice, rabatabile electric, incalzite. Adica la mine au cele doua fire subtiri si ala gros.

Si emblema pt capota fata . Daca ai la ce pret ?

Masina este e39 525i din 2001 .

Link to comment
Share on other sites

Oglinzi exterioare (sticla) pt e39 ai ? Si daca se poate cu suportul ala intrior pe care se prinde. Oglinzile electrice, rabatabile electric, incalzite. Adica la mine au cele doua fire subtiri si ala gros.

Si emblema pt capota fata . Daca ai la ce pret ?

Masina este e39 525i din 2001 .

 

Am oglinzi electrice de e39 complete care sunt rabatabile electric la 300 euro ambele....0723.77.67.67

 

Salut,

Gasim piesa din poza? Se poate raspunde si aici: http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=83636. Multumesc anticipat.

post-6834-1279700093_thumb.jpg

 

Verific cand ajung la garaj si iti comunic pe seara cand ajung la calculator sau daca este urgent da-mi tu tel peste 1 ora si-ti spun exact daca il am si la ce pret...0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.