Jump to content

[Vand] Pachet piese - Noi - mecanica, telescoape, etc. BMW E46 / E36


evlmaster

Recommended Posts

evlmaster, imi pare rau ca trebuie sa-ti spun, dar am fost dezamagit cand am deschis pachetul.

Am primit ieri pachetul dar abia azi am reusit sa ma uit in el.

Desi, era vorba DOAR DE ATEC, vad ca in pachet a aparut si FLENNOR.

Totusi, nu ar fi fost asa de mare problema daca nu as tine foarte mult la simetrie.

Dar o bieleta de directie sa fie ATEC si cealalta FLENNOR...

Cum facem sa rezolvam aceasta problema?

 

Poza 1

Poza 2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare,

 

toate pachetele sosite din Germania au fost sigilate - din pacate toate cele 25 de pachete au sosit asa.

tinand seama de timpul destul de mare in care au sosit, se pare care au fost probleme la producator pe care l-am si sesizat de acest incovenoient.

 

IN CEEA CE TINE DE FIABILITATE , PANA ACUM NU AU FOST PROBLEME- DE ACEEA SUBLINIEZ CA PRODUSELE AU GARANTIE 3 LUNI , CU ORICE PIESA LA SCHIMB DIN PARTEA MEA, IN CAZUL DE FATA DACA SUNT PROBLEME SUPORT INLOCUIREA PIESEI IN CAZ DE DEFECTIUNE,

 

Mai mult- toate piesele sunt noi, sigilate si produse in germania- nu vor fi probleme la partea de fiabilitate. Orice problema poate fi rezolvata in cazul de fata prin garantia oferita de mine.

 

In cazul de fata ,le pot schimba pe amandoa la urmatoarea comanda, momentan nu mai am pe stoc, de aceasta data am adus numai pachete de E36 la comanda.

 

multumesc de intelegere si sper sa ne auzim cu vesti bune.

Edited by evlmaster
Link to comment
Share on other sites

Ok!

Se pare ca problema asta a fost la toate pachete. Asa au venit de la furnizor.

Am avut o comunicare buna cu evlmaster si inainte de a cumpara si dupa ce am constatat "problema" din pachet.

Avand in vedere ca totul era sigilat in pachet si toate celelalte piese sunt ATEC, nu am niciun dubiu ca nu au venit asa.

evlmaster neavand nicio alta problema de acest fel pana acum, aici pe site, cat si comunicarea buna avuta cu el, nu il consider un user neserios.

In functie de nevoi voi mai colabora cu el!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.