Jump to content

[Vand] Pachet piese - Noi - mecanica, telescoape, etc. BMW E46 / E36


evlmaster

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal,

 

*amortizoare fata -ceva ieftin la 480 ron/set, ceva f. bun - 600 ron/set.

*flanse amortizor - pachet flanse fata am.+rulmenti- 150RON

*bucsi bascula -cele din spate- set complet doua bucsi brat- 160 ron

*placute frana spate- 85 ron(promotie Pex Germany)

 

- comanda dureaza 7 zile pana vin din Germania.

merci

Link to comment
Share on other sites

alex230ro:

-amortizoare pentru suspensie sport 325 compact serie sasiu:FV36270 - 770 EUR- BILSTEIN B4

 

-Pachetul de piese mecanica - Producator Leforder- importate direct de la fabrica Germania- pentr pachet poti suna si in functie de ce cumperi poti beneficia si de un discount.

 

-Toate produsele noastre sunt aduse NUMAI din Germania, produse de producatori si fabrici din Germania.

 

grozadan :

-am pus deja poza in postul anterior.

merci

Edited by evlmaster
Link to comment
Share on other sites

Ti-am dat poza disponibila,

Da seturile au fost originale, cu stanta BMW, serie, tot- lichidare de stoc de la o alta firma- nu au fost disponibile decat 5 seturi(stoc epuizat)

Daca afirm ca sunt originale- inseamna ca sunt, nu-mi permit sa vand altceva decat afirm.

 

Merci pentru feedback, anyway.

Link to comment
Share on other sites

alex230ro:

-amortizoare pentru suspensie sport 325 compact serie sasiu:FV36270 - 770 EUR- BILSTEIN B4

 

-Pachetul de piese mecanica - Producator Leforder- importate direct de la fabrica Germania- pentr pachet poti suna si in functie de ce cumperi poti beneficia si de un discount.

 

-Toate produsele noastre sunt aduse NUMAI din Germania, produse de producatori si fabrici din Germania.

 

grozadan :

-am pus deja poza in postul anterior.

merci

 

mda raman pe H&R

sau la B4 vine si cu arcuri :)

Link to comment
Share on other sites

Salut

Am nevoie de trapez cu bucsa si pivot partea dreapta (adica tot ce este in poza atasata).Daca e bun pretul iau pt ambele parti.

Astept un pret si un termen de livrare.Sunt din oradea.Cat ma costa transportul?

E46 318d din 2005 touring.

 

Multumesc

post-31163-1259413195_thumb.jpg

Edited by RaulGRD
Link to comment
Share on other sites

Salut

Am nevoie de trapez cu bucsa si pivot partea dreapta (adica tot ce este in poza atasata).Daca e bun pretul iau pt ambele parti.

Astept un pret si un termen de livrare.Sunt din oradea.Cat ma costa transportul?

E46 318d din 2005 touring.

 

Multumesc

 

 

Salutare,

 

Pot sa-ti fac un pret promo:

- 2 brate( cu pivoti cu tot, exact ca in poza, stanga+dreapta) + Bucsi (stanga +dreapta)- 900 lei

- pe toc. livrabile maine, marti ajung la tine, cost transport approx.30 lei.

Merci de intelegere,

Radu

Link to comment
Share on other sites

Pachet pus sambata pe 5 primit luni pe 7. OM serios, piesele sunt noi si la fel ca alea din pozele care le-a pus pe forum. Daca vrea cineva pot pune si eu poze de detaliu. Pachet mecanica E46 (2 brate, 2 bucsi, 2 bielete antiruliu, 2 capete de bara si 2 bare "care ies din caseta de directie" 1150 + vreo 45 taxe transport : OK

 

 

 

 

e bine domnu' Radu?

la urmatoarea cumparatura astept ceva piulite bonus.

numai bine si multumesc

Edited by dariepl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Noi aducem direct de la fabrica ca si multe alte piese, nu stiu ce se vinde in alta parte, dar ma indoiesc ca se vinde aceeasi calitate la banii astia.

Presupun, ca esti liber sa cumperi de unde vrei si sa incerci ce e mai bun pentru masina ta.

Link to comment
Share on other sites

sal. un pret pt Bieleta directie + capat bara si Bieleta antiruliu pt 320d e46 2002

Multumesc anticipat

 

sal. un pret pt Bieleta directie + capat bara si Bieleta antiruliu pt 320d e46 2002

Multumesc anticipat

cred k de la astea imi troncane :) k bratele le'am schimbat si tot asa imi face.... :sad:

Link to comment
Share on other sites

Dariusel:

 

- pachet mecanica complet: 2brate, 2bielete directie, 2 capete bara, 2 bielete antiruliu- 1200 ron

- telescoape fata: 300 ron bucata/ la comanda Germania

- telescoape spate: 450 ron setul/ la comanda Germania

-discuri fata: 400 ron/ setul- la comanda Germania

 

kathalynusx - Ai PM - date 10.01.10

 

 

 

NOU!!!

SONDE LAMDA TUNING + CALCULATOR(CHIP)INCLUS -

 

BMW /AUDI/SEAT/SKODA/VW ETC- NUMAI MODELE PE BENZINA!

 

1,2,3,4 si 5 FIRE- PRODUSE IN SUA- GARANTIE 3 ANI!!!

LIVRABILE DIN STOC SAU LA COMANDA!!

PRODUSUL ESTE DISPONIBIL DE 30 ZILE PE PIATA AMERICANA, FIIND INVENTIE NOUA SI OMOLOGATA!!

 

RADU

O751 897 607

0724 223 552

YM: evlmaster25

FEATURES_OF_OXYGEN_SENSOR_PERFORMANCE_CHIP.doc

Edited by evlmaster
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.