Jump to content

Masina sotiei mele 318is M coupe


danbmw

Recommended Posts

proaspat luata din germania

e un 318is .dotari: ABS,ASC ,climatronic, geamiri el. dublu airbag,.este M tehnic din fabrica,interior tot de M....

 

proaspat luata din germania

e un 318is .dotari: ABS,ASC ,climatronic, geamiri el. dublu airbag,.este M tehnic din fabrica,interior tot de M....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

motorul l-am curatat de acea pasta verde sau ce o fi fost cu jet de apa fierbinte si cu periuta de sarma foarte moale ca sa nu apara zgarieturi

iar taxa e 1385€ si maine o trimit in tara sa o inscriu :)

am luat-o cu gume noi ,discuri si placute noi,baterie noua...

Link to comment
Share on other sites

Salut Dane,nu stiu cum sa spun dar asta nu e masina de femeie,daca ai adus-o acum o sa mai vorbim peste....... hai sa zic 2 luni de circulat cu masina asta sotia ta,pt. o femeie o asfel de masina e firava si ma ales ca este joasa,o s-o distruga,bara din fata la primele 6-7 parcari o sa fie zob in bordura,jantele indoite,baia de ulei sparta,poate acum nu o sa-mi dai dreptate dar mai vb. peste 2 luni de zile maxim,daca ai fi fost de aici am fi pus si un pariu,ok,multa bafta si mai bine i-ai fi luat sotiei un Ford ka,un Lupo,Fiesta si multe ale marci mai fiabile si rezistente pt. o femeie,salut.
Link to comment
Share on other sites

EÂşti misogin ? De unde Âştii tu cum conduce soĂžia omului ? :)

 

ÂŞi ĂŽncĂŁ ceva ... tu respiri când scrii ? ĂnÂşiruieÂşti toate cuvintele care-Ăži trec prin cap unul dupĂŁ altul, fara sĂŁ pui un punct mĂŁcar :lol:

 

Ne "doare" ochii ... fĂŁ ceva ... :)

Link to comment
Share on other sites

Cam tarziu cu topicul. Sa va bucurati de ea fara evenimente. :lol:

 

Mai bogdyy, nu cred ca esti in masura sa-ti dai cu parerea despre cum conduce nevasta omului. Sunt si femei care conduc mai bine decat barbatii. Cunosc sotia omului :) si nu cred ca va distruge masina asta. Si eu caut in momentul asta o mitza pt sotia mea. :)

Link to comment
Share on other sites

Baieti,usor! eu spun realitatea,apropo sunt fan Mircea Badea.........om cu capul pe ''umeri'' si gandirea cerebrala,deci ok,hai inteleg pt. el ca barbat sa stie sa ocoleasca tot felul de ''pericole'' dar pt. sotia lui credeti-ma pe cuvant cu toata sinceritatea o spun,eu nu luam o asfel de masina,1 la mana pt. o femeie e o masina veche,2.e joasa rau pt. o femeie si pericolul de a o ''desfigura'' e mare,deci pt. o femeie sa se duca la cumparaturi,oras,shoping,platit facturi masina asta e 0,a ca sotia lui e pilot....in fine asta e altceva,dar eu mi-am spus parerea la modul general,cativa de aici.....gata'' mama ce vopsea,ce jante,bara de m......,ce bine este intretinuta'' usor,usor......,pana la urma e problema lui,e masina lui face ce vrea si i-o da cui doreste,eu mi-am spus o parere,o parere culmea a unui posesor si el de un coupe e36 dar numai ca ma cam adus cu ''picioarele pe pamant'' si mi-a dat ''pisicute'' de ma saturat.
Link to comment
Share on other sites

proaspat luata din germania

e un 318is .dotari: ABS,ASC ,climatronic, geamiri el. dublu airbag,.este M tehnic din fabrica,interior tot de M....

 

proaspat luata din germania

e un 318is .dotari: ABS,ASC ,climatronic, geamiri el. dublu airbag,.este M tehnic din fabrica,interior tot de M....

 

 

felicitari pentru masina e frumoasa si intretinuta ...in schimb vezi ca onglinzile sunt cele standard nu M iar interiorul mai are pana la M, din ce se vede scaunele sunt recaro cele de M arata cu totul si cu totul diferit.

 

P.S una peste alta masina e frumoasa ..multi km cu ea

Link to comment
Share on other sites

stiu ca unele femei nu tin la masini dar ,a mea nu e asa.sotia a mai avut doua Opel-uri pentru a mai invata un timp sa conduca mai bine ,dar acu am vazut ca se descurca destul de bine si de asta am luat BMW.uneori cand merg cu 7er dupa ia nu reusesc sa o ajung :)

ms de urari :lol:

masina a ajuns cam mult dar merita la cum arata si merge,am dat 3000€

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.