Jump to content

Masina sotiei mele 318is M coupe


danbmw

Recommended Posts

Foarte frumoasa masina, cat mai multi km cu ea.

Bogdy frate tu nu esti pe treaba ta, omul isi prezinta masina, nu e treaba ta cine o conduce si in ce fel, pari cam suparat pe viata asta, fi si tu putin mai vesel :)

sa fie ca ala din avatarul tau :lol:

ms.km o sa bag ca tre sa ma duc sa o iau din tara :)

Link to comment
Share on other sites

deci sunteti niste rai si invidiosi ! in loc sa observati evolutia lui bogdyy, voi va luati de el. In loc sa realizati ca isi da silinta, voi ii dati in cap. Totusi, postul asta este scris cu multa rabdare, multe virgule si cratime (99% chiar puse corect !) Mai conteaza acum si ce a scris ? :lol:

 

Baieti,usor! eu spun realitatea,apropo sunt fan Mircea Badea.........om cu capul pe ''umeri'' si gandirea cerebrala,deci ok,hai inteleg pt. el ca barbat sa stie sa ocoleasca tot felul de ''pericole'' dar pt. sotia lui credeti-ma pe cuvant cu toata sinceritatea o spun,eu nu luam o asfel de masina,1 la mana pt. o femeie e o masina veche,2.e joasa rau pt. o femeie si pericolul de a o ''desfigura'' e mare,deci pt. o femeie sa se duca la cumparaturi,oras,shoping,platit facturi masina asta e 0,a ca sotia lui e pilot....in fine asta e altceva,dar eu mi-am spus parerea la modul general,cativa de aici.....gata'' mama ce vopsea,ce jante,bara de m......,ce bine este intretinuta'' usor,usor......,pana la urma e problema lui,e masina lui face ce vrea si i-o da cui doreste,eu mi-am spus o parere,o parere culmea a unui posesor si el de un coupe e36 dar numai ca ma cam adus cu ''picioarele pe pamant'' si mi-a dat ''pisicute'' de ma saturat.

 

ON: Frumoasa pisica ! nici mie nu imi plac pleoapele astea, dar fiecare cu gusturile lui.

S-o stapaneasca sanatoasa nevasta!

:)

Link to comment
Share on other sites

Pole' de ce sunt praf?ca nu sunt de acord cu unele chestii?el a facut topicul sa-si prezinte masina si banuiesc ca se astepta la fel de fel de pareri,bai ce-i irita pe unii parerea asta a mea nu am vazut......asa ceva,am postat si pe alte topicuri si am avut o parere destul de buna despre acele masini care erau facute pe ''segmentul'' cum imi plac mie,Dane e treaba ta dar astea nu sunt masini pt. o femeie,o singura data am vazut o femeie conducand un e36,restul sti si tu ce masini conduc,micute,noi,fiabile,usor de manevrat,am inteles ca sotia ta e pilot sau ceva de genu' asta,aici poate e un avantaj,de curand am mers cu o tipa cu o Octavia,o rupea in doua masina pur si simplu la propriu nu la figurat si asa merg toate femeile cu masinile,nu tin la ele deloc,defapt si tu ai spus...,majoritatea aici vad partea frumoasa(ce jante,ce vopsea,ca arata bine),nu se gandesc si la dezavantaje,eu unu in locul tau o tine-am pt. mine,tu esti barbat,te pricepi si la mecanica poate si le ti din ''scurt'' ca ele ca masina trebuiesc mereu tinute din scurt ca au si ele o varsta,despre masina ce pot sa spun,s-o porti sanatos si sa o feresti de evenimente neplacute,salut si ma scuzi de un pic de off topic:).
Link to comment
Share on other sites

great looking cat ! anul de fabricatie este ? cat a fost taxa pana la urma?

mda e inmatriculata pe data de 08. 1996 iar taxa a fost 1260€ :)

 

Masina e foarte misto ! Presupun ca si sotia e pe masusa :lol: .

tu ce parere ai?crezi ca e vreo hida de aia urata si grasa? :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.