Jump to content

bmw 320i m52 vanos


Smuti

Recommended Posts

AN 1995; EURO 2; CUTIE MANUALA 5+1; GEAMURI ELECTRICE FATA; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; TRAPA ELECTRICA; JANTE ALIAJ NOI CU CAUCIUCURI PNEUMANT NOI ; PROIECTOARE; INCHIDERE CENTRALIZATA DIN CHEIE; PACKET M3(bara fata + bara spate + praguri + eleron portbagaj + bandouri); SCAUNE SPORT;ELERON LUNETA FK;PLEOAPE FK; TOBA SPORT ; FILTRU SPORT; BARA STABILIZATOARE;COTIERA; CD-MP3 PIONEER; FARURI ANGEL-EYES; STOPURI CLARE-FUMURII;STROBOSCOAPE

 

 

 

 

 

PRET: 5150 euro

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Frumoasa masina, pretul e un pic cam marisor si anvelopele acelea ”noi” sunt resapate.Bafta la vanzare.

 

 

 

Nu sunt resapate !!! vrei sa iti trimit poza cu factura de achizitionare si garantia ???

 

Frumoasa masina, pretul e un pic cam marisor si anvelopele acelea ”noi” sunt resapate.Bafta la vanzare.

 

 

 

Nu sunt resapate !!! vrei sa iti trimit poza cu factura de achizitionare si garantia ??? sun cumparate in data de 12.08.2009

 

inchidere centralizata din cheie..... ca a mai intrebat cineva cum ii cheia

Edited by Smuti
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina, pretul e un pic cam marisor si anvelopele acelea ”noi” sunt resapate.Bafta la vanzare.

 

 

 

Nu sunt resapate !!! vrei sa iti trimit poza cu factura de achizitionare si garantia ???

 

Frumoasa masina, pretul e un pic cam marisor si anvelopele acelea ”noi” sunt resapate.Bafta la vanzare.

 

 

 

Nu sunt resapate !!! vrei sa iti trimit poza cu factura de achizitionare si garantia ??? sun cumparate in data de 12.08.2009

 

inchidere centralizata din cheie..... ca a mai intrebat cineva cum ii cheia

Nu vreu sa intru in polemica cu tine, dar daca sunt PNEUMAT, inseamna ca sunt resapate.

 

P.S. Sunt ASM , la o firma ce importa si distribuie anvelope, stiu ce vorbesc.

Link to comment
Share on other sites

hai ca nu are rost crezi ce vrei u. un prieten si-a luat din germania din magazin pneumant noi si alea sun resapate? vezi unpic ca nu prea sti c vorbesti ...... resapate inseamna cu totul altceva si nu se da garantie 2-3 ani pe ele
Link to comment
Share on other sites

hai ca nu are rost crezi ce vrei u. un prieten si-a luat din germania din magazin pneumant noi si alea sun resapate? vezi unpic ca nu prea sti c vorbesti ...... resapate inseamna cu totul altceva si nu se da garantie 2-3 ani pe ele

Eu cred ca tu nu sti ce inseamna resapate, si se da garantie si pe ele.

Link to comment
Share on other sites

foarte tari robinetii aia de la ventilatie, i-ai luat de la Romstal ?

 

se vede ca e intretinuta de un fan BMW :lol:

 

 

 

de la tine de la termoteca i-am luat :)

 

E frumoasĂŁ, dar sĂŁ fim serioÂşi.

 

5000 € pentru un E36 non-M? :)

 

Asta e maÂşinĂŁ de maxim 3000 €.

 

 

 

da sa fim seriosi ca masina a fost 3600 euro in germania +taxa 1300euro si fara pachet m si alte dotari ce le are in prezent si m3 nu iti iei la 5000 euro sa fim seriosi

 

 

 

 

 

ba da toti sunteti buni la comentarii!!! masina e de vanzare si are pretu care il are daca vreti cumparati daca nu nu

Link to comment
Share on other sites

E frumoasă, dar să fim serioşi.

 

5000 € pentru un E36 non-M? :)

 

Asta e maşină de maxim 3000 €.

 

 

 

 

uitate mai bine pe forum la vanzari ce bmw e36 este la 3000 euro(cheala fara pachet fara nimika doar clima ) dezavantaju pt masina asta e ca nu are clima dar se poate monta la un pret rezonabil de 300-400 euro

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=66346

 

 

Ai luat tu ĂžeapĂŁ, asta e altĂŁ problemĂŁ. :lol:

 

 

uite si asta eu nu cred ca asta e masina de 5000 euro http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=66298

Edited by Smuti
Link to comment
Share on other sites

Sunt coupeuri de 2.5 la 3 mii si ceva, la 5000 gasesti e46, e39 o gramada asa ca nu stiu cand o sa dai tu masina asta pe 5000

 

 

 

 

pentru tine ii 5500 si la comentarii va pricepeti cel mai bine ,si nu te-am obligat sa o cumperi asha ca nu stiu ce te framanta asha de tare pretu .stima

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.