Jump to content

[Vand] BMW 116i model 2009


Core

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

12321 km.

12500 euro.

Acum 2 luni am fost la reprezentanta si am umplut cu freon instalatia. Cred ca puteam sa stau linistit, ca nu se cerea. Adica ei au zis ca ramasese semnificativ putin freon insa aerul iese cam la fel de rece ca inainte.

Link to comment
Share on other sites

trebuie sa recunosc, "semnificativ putin" imi apartine si voiam sa zic mai putin de 40% din cat trebuia sa fie (sau din cantitatea initiala).

Mi-au zis ca mai erau 230 gr. agent frigorific in instalatie, daca imi amintesc corect.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Eu sincer (si fara misto-uri) chiar am o oarecare admiratie fata de vanzator.....este consecvent....asta e chiar o calitate, chiar daca mai si pierzi;ar putea incerca la un dealer totusi (gen weltauto); Edited by Eugen B
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Incredibil...masinile cu motor mare se depreciaza mult mai rpd ca restu'...dar 7erul a costat 120k eur in 2009 si am dat aproape 50k in 2011 si dupa 6 luni l-am dat cu 30k...tu in 4 ani ai scazut 5k eur din pret...sa nu mai zic ca ai si luat-o si moca.... Edited by MscleMike
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.