Jump to content

[Vand] BMW 116i model 2009


Core

Recommended Posts

Salut ,

 

Iti pot oferii 11.300 E cash ,maine as putea venii s-o iau, daca se accepta?

 

Din diferenta de atunci si pana acum mai castigai 1000+ euro.

 

12.000 Euro masina

A zis cineva ca e noua? Are in schimb 13.000 km la bord.

Nu am mai gasit masina de care zicea darius x pe autovit acum 3 saptamani.

 

Acum pe autovit e una identica cu a mea, are in plus alarma , tapiserie piele si jante aliaj, zice ca are 69.000 km, la 12550 EURO

 

si un 118i benzina, caroserie la fel ca a mea 143 CP (aceasta are 122), cu jante si bluetooth, faruri xenon, 26.197 km 14.900 Euro in Bucuresti sector 2. inmatriculata la fel ca a mea in 12.2008.

 

Masina asta aveai sanse s-o dai cat era in garantie in Germania, merita pt cine face multi km. Eu de ex nu depasesc 10k pe an, asa ca ori una cu 0km ori cu 100-150k mi-e totuna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Mai Core,esti tare pe pozitie vad (am citit tot topicul).Hai sa iti spun eu cum faci sa iei mai mult pe ea decat ceri acum:Mai dai up aici peforum timp de 25-28 ani si apoi o inregistrezi la retromobil si deja i-ai dublat pretul de catalog plus ca pana atunci nu sari de 100k.

tare!chiar mia placut asta.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.