Jump to content

se fura si grilele mai nou


bmw316m

Recommended Posts

no comment, traim in romania - daca as sti cine e l as calca cu masina pe maini :)

sorry pentru tine dar la noi te poti astepta la orice. de 2 zile mi-au furat eleronul acela mic de pe portbagaj, capacelele de la ventil de la roti le-am schimbat de 3 ori iar stema de pe capota de 2 ori si inca ma astept de fiecare data cand merg la masina sa mai lipseasca una alta de pe ea.... asta e

Link to comment
Share on other sites

Mie in vara mi-au luat bandourile bara fata normala,le-am luat noi toate 42 ron,cu cateva luni inainte dadusem bara de m fata care era o pacoste atat ca estetic,ca material,ca duritate era 0,daca imi luau bandourile fata de m era nasol pt. ca cereau astia la second mult cica era raritate(lotus esprit) si la magazin 5 mil setul,am dat-o pe o bara normala cu proiectoare si o mica diferenta,dar eu nu am pomenit masina, model de masina sa se fure cum se fura la e36,la alte marci nu se fura,le lasi cat vrei unde vrei le gasesti intacte,Asgard bine ai facut cu proiectoarele,le luai noi,le-ai fi pus pe masina,te-ai fi bucurat foiarte putin pt. ca s-ar fi vazut ca sunt noi si dispareau din nou intr-o saptamana 2.
Link to comment
Share on other sites

ieri a ramas si un prieten fara geamurile de la oglinzi. e vorba de un e39 undeva prin zona drumul taberei..........eu cred ca pana la urma mi le demontez singur cand las masina in parcare.......alta solutie nu vad!

 

Inscriptionarea numarului pe ele, de cand le-am sablat la doua masini nimeni nu s-a mai atins de ele :)

Link to comment
Share on other sites

Asta cu grilele e slabuta,unui coleg de pe forum i-au furat capota acum ceva timp.Moarte celor care fac asta :)

 

Tu esti mai rau decat acei hoti, daca doresti moartea cuiva !

Ai dreptate sa fi nervos cand ajungi la masina si vezi ca ti-au furat ceva de pe ea, dar pana la dorinta de a omora pe acel hot.... sau valoarea obiectului furat echivaleaza cu viata acelui hot, din punctul tau de vedere? Sunt destule metode "ortodoxe" de a potoli un hot, nu trebuie ajuns la omor.

 

PS. mie, acum 3 ani, mi-au furat masina din fata blocului, am injurat si eu pe toti hotii, dar nu am ajuns sa le doresc moartea, in final am prins hotii, am recuperat masina, mi-au reparat-o, si am renuntat la pretentii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.