Jump to content

M3 Ursulet ...


tiberiuenache

Recommended Posts

ajajajaaaaa... :) Na asa ursulet sa tot ai...scurma asfaltul bestia...Cum necum au reusit baietii sa pun ditamai industria de M6 pe piticanie. Au muncit ceva. Si masinuta arata foarte bine.

 

In celalat video cu M5 nu mi-am dat seama care e castigatorul. In prima faza M5-ul o ia la goana grav dupa care ursuletul recupereaza teren si trece ca o naluca...sa fii incetinit M5-ul? Ce intrebari imi pun si eu la ora asta...ma duc sa ma culc...Hail emmm.

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea nu e cum de s-a intamplat asta, pt ca motorasul de pe ursulet e acelasi ca cel de pe M6! Intrebarea e:cum a incaput in gaoacea aia?!?

 

 

 

e vechi filmu man.... depasit deja. orcum e acelasi motor de 507 cai, sa nu mai vorbim de ce greutate are ursuletzu. M-am uitat la ce are ala pe acolo si multe piese is facute de el in atelier. mai ales la racire si asa. orcum super masinutza

Link to comment
Share on other sites

Pe linie dreapta este mai puternica decat un M6 stock datorita greutatii joase.Sunt curios cum s-ar comporta pe un circuit pentru ca cu siguranta nu are stabilitatea unui M6. Ca sa numai zic de v-max unde aluia cu ursu cred ca i se descompune caroseria la peste 300.Oricum geniala ideea.

 

PS:mai era cineva de la noi cu un urs care a inghesuit motorul de M5 a aparut si la promotor intr-o emisiune mai veche

Edited by Stefan_e46
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.