Jump to content

[Vand] Jante BBS LM CH RS * ALPINA * AC Schnitzer * Breyton * Hartge * Hamann Replica


Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut, sunt modulare sau dintr-o bucata?

 

Dintr-o bucata, dar sunt facute in asa fel incat sa se vada ca sunt facute din 2

 

brandex dai cumva separat si un set de capace de 70mm rosii?

 

Din pacate momentan nu am si oricum sunt mai mici de 70 mm, am incercat sa pun un set de capace originale BMW pe jante si sunt prea mari.

 

Vineri se pare ca o sa ajunga:

 

BBS CH pe 18"

 

8x18 ET35

9x18 ET35

 

BBS RS-GT pe 18"

 

8,5x18 ET15

9,5x18 ET20

 

Si o poza pentru Mario_Marius

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

ceau,vad ca scrie replica ,deci nu is pe bune bbs . dar uite zi-mi si mie pt e 90, asa pe 18" care potrivesc din ce ai tu? vad ca ai si LM si CH si RS , si zi-mi si un pret la ele, sau toate is 650 ? mersi

 

LM si CH merg pe E90, pretul este de 650 EURO la toate. un BBS original costa 650 EURO bucata.

Link to comment
Share on other sites

da, stiu cat costa un bbs original, dar asa astea a tale, nu is chiar cele din poza,ca alea din poza is luate de pe net cred, nu? si de aia intreb ca sa stiu exact cum arata, ai ceva poze cu ele efectiv?

 

Sunt poze facute la mine in casa, nu sunt de pe net.

Link to comment
Share on other sites

Brandex aduci si modelu ala care il cauta alexandru_83 ala de vine si pe original ? ca ma tenteaza si pe mine ptr e39 modelu de pe M3 CSL

 

Astea ce model sunt? :)

http://i264.photobucket.com/albums/ii174/alexandru_83/IMG_1129.jpg

http://i264.photobucket.com/albums/ii174/alexandru_83/IMG_1173.jpg

 

modelul asta

Edited by Cristi.MD
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.