Jump to content

Vand Navigatie BMW **NOUA**


Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alinelly, am vazut ca vinde Brandex aceste navigatii, Manolo a vrut sa le vanda sub pretul pietei in Ro si se pare ca le-a stricat piata la altii din cauza asta nu au venit mai multe bucati ........... va-ti prins voi cum sta treaba ca sunteti baieti destepti ..... :)

 

Am pus poze cu dovada ca navigatiile VIN .... MULTE SI SE VAND ..... MULTE ..... chiar si in Romania, omu e serios si inceraca sa-si onoreze comenzile .

Banii erau intrati in cont de la baietii din tarile mai sus mentionate voi ce-ati fii facut ? ....onoreaza comenzile pe rand ...

Pozele spun totul ....

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

eu inca mai cred ca noi cei 8 de pe lista o sa le primim pe ale noastre!manolo nu pare genul care sa vorbeasca aiurea,asta este parerea mea!

imi retrag cuvintele frumoase spuse la adresa lui manolo,si renunt si la locul meu din lista celor 8!tocmai am citit un post a lui manolo pe un alt forum in care manolo afirma ca pe forumul bmw club sunt numai cocalari! prefer sa cumpar navigatia mai scump de la un cocalar de al nostru de pe forum!as fi pus si link-ul cu afirmatia lui manolo dar nu cred ca ma lasa moderatorii! manolo,noi cocalarii iti uram succes in afaceri!

Link to comment
Share on other sites

eu inca mai cred ca noi cei 8 de pe lista o sa le primim pe ale noastre!manolo nu pare genul care sa vorbeasca aiurea,asta este parerea mea!

imi retrag cuvintele frumoase spuse la adresa lui manolo,si renunt si la locul meu din lista celor 8!tocmai am citit un post a lui manolo pe un alt forum in care manolo afirma ca pe forumul bmw club sunt numai cocalari! prefer sa cumpar navigatia mai scump de la un cocalar de al nostru de pe forum!as fi pus si link-ul cu afirmatia lui manolo dar nu cred ca ma lasa moderatorii! manolo,noi cocalarii iti uram succes in afaceri!

 

Daca ai citi topciul in care eu vand oglinzi pe acest forum ai remarca ce fel de oameni (unii dintre ei) sunt pe bmwclub ...am ramas cu un gust amar dar din pacate asa sunt romanii, invidiosi si nerecunoscatori ....

Link to comment
Share on other sites

cand spui""sunt numai cocalari"" generalizezi,nu cred ca l-au deranjat chiar toti de pe forumul asta!

 

Tot ce stiu este ca el nu va mai intra niciodata pe acest forum tocmai datorita acelor baieti fara caracter . E trist .

Ca raspuns a spus sa va organizati voi cumva si promite ca trimite aparatele dynavin gratuit la adresa fiecaruia de pe aceasta lista, mai este de asteptat ca nu sunt aparate ...spune tot el SE VA MERITA cel mai bine iei legatura cu el si ii spui personal ce ai sa-i spui ...nu e rau ca ai scris si pe forum .

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.