Jump to content

vand 525 e34-----2000e------neg


carlan

Recommended Posts

tot ce e pus pe masina e luat de pe un e34 de germania.motor,cutie,punte spate cu tot cu diferential lsd 3,73,jambe fata +brate,interior piele bej,volan M5,schimbator M.masina prezinta mici defecte optice dar ca sa iasa ceva frumos ar merita o vopsire sau foliere totala.motorul merge impecabil,230k,nu consuma ulei nu da cu fum si trage pe masura.pregatita de iarna (schimbat ulei castrol,antigel,placute frana spate).are 4 geamuri electrice,trapa electrica cu doua pozitii,alarma+inchidere centralizata,restul se vede in poze......sau schimb cu e36 sau e39 neinmatriculat

post-23249-1262268609_thumb.jpg

post-23249-1262268624_thumb.jpg

post-23249-1262268632_thumb.jpg

post-23249-1262268644_thumb.jpg

post-23249-1262268656_thumb.jpg

post-23249-1262268735_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

.are 4 geamuri electrice

Si manivela de geam de la usa din spate ce rol are ?

ala e ars motorul de la geam si iam pus manivela.am motorul numai ca nu am timp sal pun pe frigurile astea....instalatia este acolo numai cai ars si ca sa-l pot folosi i-am bagat o manivela:)

Link to comment
Share on other sites

.are 4 geamuri electrice

Si manivela de geam de la usa din spate ce rol are ?

ala e ars motorul de la geam si iam pus manivela.am motorul numai ca nu am timp sal pun pe frigurile astea....instalatia este acolo numai cai ars si ca sa-l pot folosi i-am bagat o manivela:)

i-am pus azi jante de e39 pe 16...pretul ramane acelasi si negociabil

Link to comment
Share on other sites

e39 am inmatriculat pe alta tara. 520 i din 97 luna 11 (aprox 98). este facelift imbunatatit. insa NU e pe ro. vreau sa stiu ce diferenta mai oferiti. stima

pai ce diferenta sa mai dau daca e 39 cu motorizarea asta si anul asta se vinde cu 3500 4000 e inmatriculat?scazi taxa si taxele la rar si vezi cat costa masina.... a ta din ce tara este,are radierea facuta,inspectie si asigurare, si pune niste poze.....mersi

Link to comment
Share on other sites

e39 am inmatriculat pe alta tara. 520 i din 97 luna 11 (aprox 98). este facelift imbunatatit. insa NU e pe ro. vreau sa stiu ce diferenta mai oferiti. stima

pai ce diferenta sa mai dau daca e 39 cu motorizarea asta si anul asta se vinde cu 3500 4000 e inmatriculat?scazi taxa si taxele la rar si vezi cat costa masina.... a ta din ce tara este,are radierea facuta,inspectie si asigurare, si pune niste poze.....mersi

 

ESTI CEL MAI AMUZANT NEBUNULE :))))) E34 FOFOLIT, SI MANCAT, PE UN E39. SKIMB PE SKIMB? CAND VREODATA ????:lol:)) AI SA NU`MI SPUI CA SI ACEST FORMIDABIL E34 AL TAU, ESTE IMPECABIL, SI FULL OPTIONEN !!! DACA NU ERAM PE UN FORUM UNDE SE DAU WARNING-URI., FACEAM O CATERINCA DE TINE SI PUSCARIA TA.. DAR MA ABTIN, DIN MOTIVELE MODERATORILOR.

 

 

 

AUZI TU DOMNE LA EL.. VAI DE VIATA TA =))=))

KIAR MAI FACUT SA RAD NETOTULE !

 

Salut

 

Din ce an e masina ? ce motorizare ? manuala ? detalii te rog

OFF TOPIC:

 

DAMI UN PM. AM PE CINEVA CARE ARE UN E34, NEGRU, FOARTE BINE INTRETINUT, USOR MODIFICAT. PASIONAT BMW. VALOAREA ESTE DE 1900 EURO INMATRICULAT PE RO. DIN BUCURESTI. ARATA FT FT BINE. GARANTEZ. NU CU CARUTZASHI CA ACEST OM. STIMA

Link to comment
Share on other sites

e39 am inmatriculat pe alta tara. 520 i din 97 luna 11 (aprox 98). este facelift imbunatatit. insa NU e pe ro. vreau sa stiu ce diferenta mai oferiti. stima

pai ce diferenta sa mai dau daca e 39 cu motorizarea asta si anul asta se vinde cu 3500 4000 e inmatriculat?scazi taxa si taxele la rar si vezi cat costa masina.... a ta din ce tara este,are radierea facuta,inspectie si asigurare, si pune niste poze.....mersi

 

ESTI CEL MAI AMUZANT NEBUNULE :))))) E34 FOFOLIT, SI MANCAT, PE UN E39. SKIMB PE SKIMB? CAND VREODATA ????:lol:)) AI SA NU`MI SPUI CA SI ACEST FORMIDABIL E34 AL TAU, ESTE IMPECABIL, SI FULL OPTIONEN !!! DACA NU ERAM PE UN FORUM UNDE SE DAU WARNING-URI., FACEAM O CATERINCA DE TINE SI PUSCARIA TA.. DAR MA ABTIN, DIN MOTIVELE MODERATORILOR.

 

 

 

AUZI TU DOMNE LA EL.. VAI DE VIATA TA =))=))

KIAR MAI FACUT SA RAD NETOTULE !

 

Salut

 

Din ce an e masina ? ce motorizare ? manuala ? detalii te rog

OFF TOPIC:

 

DAMI UN PM. AM PE CINEVA CARE ARE UN E34, NEGRU, FOARTE BINE INTRETINUT, USOR MODIFICAT. PASIONAT BMW. VALOAREA ESTE DE 1900 EURO INMATRICULAT PE RO. DIN BUCURESTI. ARATA FT FT BINE. GARANTEZ. NU CU CARUTZASHI CA ACEST OM. STIMA

bai capsunarule care ai tu masini bune dar cu asigurari naspa:)))))) care ai schimbator de 400 e.....daca teau pacalit aia in spania cu masinile tale crezi ca si tu faci la fel......tarn coclit ce esti....ia uite ca este si pe forum pe aicea un bmw 520 din 97 si vrea 3500 pe el inmatriculat sau 5000 cu tapiterie piele si imbunatatiti de facelift....a ta cat crezi ca face daca e si neinmatriculata ca taxa e peste 2000 la care se adauga si taxe rar,si ajungi dupa asta sati para rau ca e doar un motor de 2000 de 150 cp,,macar de era de 2500 motorul mai ziceam dar asa.....ia si tineti masina de capsunar ca nam nevoie eu mai mult am vrut sa vad ce suma astronomica mai ceri diferenta....duten viata frate ca esti prea de tot am vazut si aia portocalie careo ai de vanzare si sincer mie greata de masina aia....si pretul e pe masura...noroc de tarani de astia ca mai scapa spaniolii si italienii de masini "tunate"...faceti tara de ras mai taranilor care purtati ghiuluri cate doua trei pe mana abis ati scapat la aur si masini tunate

PS:si te rog nu mai posta pe topicu meu fata de spate mustacioasa:))))))))))))))tatuatu auzi la el ce nume infiorator

 

Salut

 

Din ce an e masina ? ce motorizare ? manuala ? detalii te rog

masina e 89,motor 2500,170 cp,manuala restu am scris in anunt.o zi buna si nu te lua dupa aceasta panarama de spania care are niste preturi de cazi jos,uitate ca ami are un anunt cu un bmw 530 d si vezi ce spune despre el ca a ras tot forumu de masina aia

uiate si tu la masina asta de capsunar si vezi ce zic baietii de ea:http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=70678&hl=

Edited by carlan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Pauza 10 zile. Pana atunci se inchide si topicul. Cand expira sanctiunea da REPORT si redeschidem si topicul.

pret nou 2000 e........a primit jante pe 16 originale e 39 style 33

rog moderatorul sa schimbe pretul in 2000e negociabil

nimeni nici o oferta ceva.....masina e in stare chiar buna pentru anul ei ar mai trebui lucrat la caroserie.........2000e

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.