Jump to content

VAND SISTEM 2DIN pt BMW E46 - de la 1949 RON fara TVA


Recommended Posts

VAND SISTEM BMW E46 2DIN DVD TV NAVI GPS IPOD BLUETOOTH 7" : 1999 RON

 

Procesor Samsung 2450 530 MHZ

Conector CAN-BUS pentru integrarea comezilor de pe volan

Radio Tuner AM/FM cu RDS

BLUETOOTH cu A2DP(se asculta muzica de pe telefonul mobil direct pe sistemul masinii), se apeleaza numerele din agenda direct de pe ecranul masinii

Interfata IPOD cu controlul acestuia direct de pe ecran

Port USB integrat si slot de carduri Micro SD

Sistem de Navigatie prin GPS, cu TMC optional

Putere muzicala de 4x45 watts

Suporta urmatoarele tipuri de discuri si fisiere : DVD,DVD-R,DVD-RW,DIVX,MPEG4,CD,CD-DA,CD-R,CD-RW,MP3,WMA,VCD si SVCD

Limbi ale meniului : Enlgleza, Italiana, Spaniola, Germana, Franceza

Sistem electronic si mecanic anti-shock

 

Pentru acest sistem se ofera factura!

Garantia acestui produs este de 12 luni, si foarte important service-ul este asigurat in tara de importator.

Optional sistem DVB-T si TMC la 239 RON

Se ofera card Micro SD de 2GB cu IGO 2008

La cerere se asigura montajul.

 

Mai multe poze la http://www.dynavin.com/

Video cu sistemul instalat si cu toate optiunile in cursul saptamanii.

 

Informatii la Tel. 0729557972

0771461781

Pentru mai multe informatii ma puteti contacta pe mail osanu_andrei@yahoo.com sau prin pm.

post-8762-1262622727_thumb.jpg

Edited by paul
Este interzisa postarea de link-uri de reclama.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Frumos sistem din ce am auzit si faptul ca are garantie locala conteaza mult. Cu siguranta o sa iau si eu.

 

Cam mirosi a clona de osanusa, cum se face ca primele doua posturi le-ai facut pe topicurile lui BRANDEX si Manolo punand la ambii link catre acest thread si in al treilea post laudai sistemul de aici. Mi-e imi cam pute, la moderatori nu?

Link to comment
Share on other sites

Nu e mai usor sa-l SUNATI decat sa scrieti asemenea mizerii pe un topic de vanzare? Degenereaza si topicul asta? S-a dat numarul de telefon si eu de exemplu l-am sunat sa ma interesez.

 

Mizerii fac ei deoarece, il pune pe acest o'neil care este baiatul din Turda, care din cate chiar tu spuneai Alexxx ca nu ofera factura, dar iti da garantie - nu stiu cum, sa scrie si pe topicul lui Manolo si pe al meu link catre threadul lor si pe thread isi lauda singur aparatul. Sa nu mai zic ca, colegul osanusa m-a stresat cu zeci de telefoane zilnic timp de 2 saptamani sa-i explic mura in gura cum se monteaza ca habar n-aveau nici el nici cel din Turda, nestiind cum sta treaba si ca bun coleg de forum l-am ajutat. Si acum hop, s-au facut partenerii, unul le aduce, altul a invatat sa le monteze. Pretul va garantez eu ca nu o sa fie asta. Cum am spus despre Manolo asa spun si acum.

 

Bafta la cumparare si lor la vanzare !!!

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

Foarte tare.

Pe departe cel mai controversat produs care a fost vandut (sau care urmeaza a fi vandut) vreodata pe forumul nostru iubit.

Am citit cu mare interes tot ce s-a scris despre sistem (de catre cei trei importatori - Osanusa, Manolo_Blahnik si BRANDEX), pare foarte interesant, pacat ca genereaza certuri intre userii care le vand. Concurenta este concurenta, incercati mai mult fair - play. In binele nostru, al prostimii, masei, cumparatorului final ar fi sa se vanda la pretul cel mai mic, adica cel de 1999 RON fara dvb-t si 2300 si ceva parca (sau echivalent euro)

 

Acum lasand OFF-Topicul, sunt interesat de acest sistem, cand s-ar putea aduce Osanusa daca fac comanda (ipotetic) astazi?

Link to comment
Share on other sites

Foarte tare.

Pe departe cel mai controversat produs care a fost vandut (sau care urmeaza a fi vandut) vreodata pe forumul nostru iubit.

Am citit cu mare interes tot ce s-a scris despre sistem (de catre cei trei importatori - Osanusa, Manolo_Blahnik si BRANDEX), pare foarte interesant, pacat ca genereaza certuri intre userii care le vand. Concurenta este concurenta, incercati mai mult fair - play. In binele nostru, al prostimii, masei, cumparatorului final ar fi sa se vanda la pretul cel mai mic, adica cel de 1999 RON fara dvb-t si 2300 si ceva parca (sau echivalent euro)

 

Acum lasand OFF-Topicul, sunt interesat de acest sistem, cand s-ar putea aduce Osanusa daca fac comanda (ipotetic) astazi?

Eu am facut deja comanda.

 

1. Alexxx

Link to comment
Share on other sites

Foarte tare.

Pe departe cel mai controversat produs care a fost vandut (sau care urmeaza a fi vandut) vreodata pe forumul nostru iubit.

Am citit cu mare interes tot ce s-a scris despre sistem (de catre cei trei importatori - Osanusa, Manolo_Blahnik si BRANDEX), pare foarte interesant, pacat ca genereaza certuri intre userii care le vand. Concurenta este concurenta, incercati mai mult fair - play. In binele nostru, al prostimii, masei, cumparatorului final ar fi sa se vanda la pretul cel mai mic, adica cel de 1999 RON fara dvb-t si 2300 si ceva parca (sau echivalent euro)

 

Acum lasand OFF-Topicul, sunt interesat de acest sistem, cand s-ar putea aduce Osanusa daca fac comanda (ipotetic) astazi?

 

In jurul datei de 25 ianuarie puteti intra in posesia sistemului.

Link to comment
Share on other sites

Datorita diligentelor duse de colegul nostru brandex la producator, pretul final este 1949 RON pentru sistemul fara DVBT.

DVBT costa aditional 1999 RON.

Preturile specificate sunt fara TVA.

Eu am vrut sa dam sistemul cu factura mai mica pentru ca si cumparatorii sa nu plateasca TVA mult la stat, dar multumita lui Brandex, acum trebuie sa-l dam la valoarea cu tot TVA-ul.

Edited by X X L
Link to comment
Share on other sites

Daca ai fi atent,ai vedea ca toti au facut/fac asta :)

peste 1-2 luni am sa ma decid si eu de la cine sa cumpar :lol:

 

ma refeream la ideea in sine, nu la persoana, chiar urat daca toti fac asa, seamana cu acea campanie electorala de acum 1 luna.

Link to comment
Share on other sites

Brandex ameninta, pretul se schimba, voi jucati dupa cum canta el, sau ridicati pretul cu o scuza...

Ridicam pretul pentru ca ni se impune de catre producator. Brandex cred ca a semnat cu ei sa nu dea sistemul sub 650 Euro si cum vede un pret mai mic reclama concurenta. Asta e tot. Acelasi lucru i s-a intamplat si lui Manolo.

Sper ca ati inteles acum.

Edited by osanusa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.