Jump to content

VAND SAU SCHIMB BMW 320CI CABRIO


marco max

Recommended Posts

BMW CABRIO 320;170PS; 141000KM;EURO 4; TIPTRONIC; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI RABATABILE ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; CLIMATRONIC; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; XENON; ANGEL EYES; JANTE ALIAJ 17 INCH AC SCHNITZER ORIGINALE; PROIECTOARE XENON; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA; SCAUNE FATA INCALZITE SI REGLABILE ELECTRIC CU MEMORIE INCLUSIV TETIERELE;SENZORI PARCARE;DECAPOTARE ELECTRICA COMPLETA;VOLAN PIELE REGLABIL CU COMENZI;HARDTOP;SPALATOR FARURI'FOLII OMOLOGATE;SUSPENSIE SPORT;EVACUARE SPORT BORLA;DETIN 3 CHEI;MASINA ESTE FULL FARA NAVIGATIE

PRET 12500 EURO;ACCEPT VARIANTE +/- DE PREFERINTA CABRIO CU PS MAI MULTI

post-28147-1264272634_thumb.jpg

post-28147-1264272664_thumb.jpg

post-28147-1264272709_thumb.jpg

post-28147-1264272758_thumb.jpg

post-28147-1264272803_thumb.jpg

post-28147-1264273470_thumb.jpg

post-28147-1264273621_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

e din 2001 si e incadrata la euro 4 de rar

 

Scump, domnule scump dincolo era mult mai ieftin : :)

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=72013

 

 

 

P.S. Nu cunosc pe nici unul dintre vanzatori. Doar zic ca e prea mare pretul.

 

 

dar tu ai hardtop.....si ce dotari ai?masina e f intretinuta si a stat numai in garaj,deoarece eu sunt plecat

Link to comment
Share on other sites

Nush masina nu e a mea (nici nu cunosc propriet.)si eu eram in cautare si am vazut ca dif e ff mare.

 

 

Diferenta de km e de 10k. Garaj, nu e cea mai mare favoare adusa unei masini, am vazut instalati elect scimbate din cauza rozatoarelor.

 

 

Masina e frumoasa nu ma intelege gresit.

 

Bafta la vanzare.

 

 

 

 

e din 2001 si e incadrata la euro 4 de rar

 

Scump, domnule scump dincolo era mult mai ieftin : :)

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=72013

 

 

 

P.S. Nu cunosc pe nici unul dintre vanzatori. Doar zic ca e prea mare pretul.

 

 

dar tu ai hardtop.....si ce dotari ai?masina e f intretinuta si a stat numai in garaj,deoarece eu sunt plecat

Asteptam poze cu hardtop...cred ca arata bestial :lol:

Link to comment
Share on other sites

Diferenta de km e de 10k. Garaj, nu e cea mai mare favoare adusa unei masini, am vazut instalati elect scimbate din cauza rozatoarelor.

 

cat de corcotas sa fi ?! O sa imi scot masina din garaj , nu cumva sa o manance soareci .

 

Arata foarte bine masina , ingrijita , hardtop !

 

Referitor la pret , nu comentez nimic . Fiecare stie sa isi aprecieze marfa , iar cel care cumpara trebuie sa fie atent inainte sa dea banii .

 

Bafta la vanzare !

Link to comment
Share on other sites

Diferenta de km e de 10k. Garaj, nu e cea mai mare favoare adusa unei masini, am vazut instalati elect scimbate din cauza rozatoarelor.

 

cat de corcotas sa fi ?! O sa imi scot masina din garaj , nu cumva sa o manance soareci .

 

Arata foarte bine masina , ingrijita , hardtop !

 

Referitor la pret , nu comentez nimic . Fiecare stie sa isi aprecieze marfa , iar cel care cumpara trebuie sa fie atent inainte sa dea banii .

 

Bafta la vanzare !

 

Nu e carcoteala iti spun din auzite, nu am patit dar na...

Masina chiar arata bine. Ai dreptate fiecare stie cat a investit.

 

 

Spor la vanzare.

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

intr-adevar, eu nu aveam hard top, insa puteam face rost de unul la 800 euro. eu am vandut-o sambata cu 9150e dupa 3 oferte de 8500e.

Si eu o tineam in garaj sub casa [doar ca circulam cu ea], avea km aia originali cu carte service, perdeaua aia paravant in servieta ei originala si mai ales nu avea nici un defect. Avea revizia abia facuta cu toate filtrele, ulei si placute frana noi pe fata + cauciucuri Pirelli aproape noi si abia ii schimbasem parbrizul cu unul nou ca luasem o piatra si facuse crapatura. Daca aduni 9150 cu 800e un hard top, nu ajungi la 12.500e. Banuiesc ca nu negociezi 2.500e... dar probabil o sa tot scazi din pret pana acolo cum am facut si eu cu alte masini in trecut, gandind ca "a mea nu se compara cu alea de pe piata". :)

A mea era luna 7/2002.

 

Ma scuzi, poate nu am observat eu, dar m-am tot uitat ca toti isi dau cu parerea ce an e, intreaba... si tu eviti mereu sa spui. Raspunzi doar la provocari si la alte intrebari.

*CE AN ESTE?*

Edited by tonyto333
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.