Jump to content

Ce varsta au posesorii de BMW


MaQ

  

3148 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

am 21 de ani

frumoasa varsta :twoup:

multumesc, stiu.dar ce-i cu privirea ironica? :)

Multi inainte!

Dar te rog, lumineaza-ma si pe mine... cum poti sa castigi la 21 de ani suficienti bani ca sa-ti cumperi E90 in 6 luni-1 an (asa cum ai postat pe alt topic)? Macar sa stiu si eu ce am pierdut :)

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca intereseaza pe toata lumea cum mi-am cumparat eu masina, dar ca sa te lamuresc. cum am precizat si pe threadul respectiv, valorea masinii mele este egala cu venitul meu pe 6luni - 1 an, asta nu inseamna ca mi-am cumparat-o in 6luni-1 an. leasing pe 2 ani + avans 30%, e ok ?
Link to comment
Share on other sites

valorea masinii mele este egala cu venitul meu pe 6luni - 1 an, asta nu inseamna ca mi-am cumparat-o in 6luni-1 an. leasing pe 2 ani + avans 30%, e ok ?

 

 

Trebuia sa iti iei 7-ar :twoup: sau macar X6-X5

de ce? daca mie imi place E90. Si in plus, vreau sa stau intr-o casa, nu intr-o masina.si plus multe altele. si daca imi iau 7ar la 21 de ani pai la 25 ce imi mai iau?

Link to comment
Share on other sites

Cand ai un BMW iti doresti un M, cand ai un M iti doresti un Porsche, cand ai un Porsche iti doresti un Ferrari. La mine cel putin asa ar fii :twoup:

bine punctat ! La 18 ani am avut o celica, 95` , 170 cai...apoi mi s-a pus pata pe bmw,intr`adevar , desi herghelia la bmw e mai mica cu 20 de calutzi...e mult mai ok decat celica, cand mi-am luat pisicuta, am zambit o zi non stop,involuntar....acuma o am de 2 luni si deja mi-as strange fonduri pt M....niciodata nu o sa fim multumiti,daca am baga atatia bani in femei cat bagam in masini.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
valorea masinii mele este egala cu venitul meu pe 6luni - 1 an, asta nu inseamna ca mi-am cumparat-o in 6luni-1 an. leasing pe 2 ani + avans 30%, e ok ?

 

 

Trebuia sa iti iei 7-ar :) sau macar X6-X5

de ce? daca mie imi place E90. Si in plus, vreau sa stau intr-o casa, nu intr-o masina.si plus multe altele. si daca imi iau 7ar la 21 de ani pai la 25 ce imi mai iau?

 

fiecare cu gusturile si posibilitatile lui.. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Primut Bmw a fost un 318is.. la 17 ani. vroiam sa il am pentru cand iau carnetul.. dar am lalait-o si am luat carnetul la 19 ani, deja vandusem Bmw`ul si imi luasem un fiat Barchetta. masina de Flinston. la 20 mi am luat un 320I Vanos, si de prin iulie am un 320I cabrio 150 HP:D. Nu cred ca mi-as luat altceva in viitor in afara de Bmw.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.